Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél meddig tartott a fiúbaba...

Kinél meddig tartott a fiúbaba hasfájása? 7 hetesek vagyunk, de már nem bírom az éjszakákat. Négyszer kelünk a görcsök miatt, nagyon sajnálom a picit.

Figyelt kérdés
Mindent kipróbáltunk már az Espumisantól a meggymag párnáig a kúpon át, nappal elvagyunk, de az éjszakák iszonyú gyötrelmesek. Normálisan kajálok, már mindent lehetséges dolgot kizártunk az étrendemből. Anyatejes baba.
2010. okt. 4. 16:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem eszem tejterméket, mert nem szeretem. illetve, kb. heti egy doboz tejföl a főzelékekhez, vagy a pörköltre és nagyritkán egy tejszínes raguleves. ezt nem éreztheti meg a baba.
2010. okt. 4. 18:38
 12/13 A kérdező kommentje:
ja és kakilni tud, naponta 3x biztosan, igaz elég híg, de aranysárga és a doktornő szerint ilyennek kell lenni az anyatejtől. csak kutyorog a gyomra állandóan, ordít szegény és kapkodja a lábait.
2010. okt. 4. 18:40
 13/13 anonim ***** válasza:
Ó, még van egy "kicsi" hátra, de kitartás!!! Nálunk 3,5 hónapos koráig tartott. Ami bejött: simiztem a hasát az óramutató járásának megfelelően és utána tornáztattam, felnyomod a lábát a hasához, és leírsz vele egy kört, aztán újra. Ettől tud majd pukizni és jobb lesz.
2010. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!