Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadattátok az agyhártyagyulla...

Beadattátok az agyhártyagyulladás elleni oltást?

Figyelt kérdés

1 éves a fiam, most kapná. Semmit nem kapott eddig csak a kötelezőeket. Ezen nagyon gondolkodtam, de ebben a vírusos időszakban nem biztos, hogy terhelném ezzel a szervezetét.

Szerintetek?


2009. nov. 24. 12:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is egy éves a fiam, a kötelezőkön kívül csak kettőt adattam be, a prevenart és a menjugate oltást.
2009. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a legidősebb fiam a Menjugate oltást kapta meg, a középső a Neisvacc C-t, és a legkisebbnek is ezt írta fel a doki. Nem tudom mi a különbség a két fajta között, de ugyanarra van. (C agyhártyagyuszi ellen)
2009. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igen beadattuk, doki javasolta, de magunktól is kértük volna, de ő kettőt kap mert még nincs egy éves
2009. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!