Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok olyan oldalt ahol...

Hol találok olyan oldalt ahol kisbabás anyukákkal tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
14 Hónapos kisfiammal vagyok itthon,és szeretnék megismerkedni anyukákkal akikkel találkozhatnánk ,tapasztalatot cserélhetnénk gyermekeinkel kapcsolatban. Én Bp-i vagyok van itt esetleg olyan anyuka aki szivesen megismerkedne?Vagy tudtok ilyen ismerkedős oldalt ajánlani?
2009. nov. 24. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos ez egy gyakori probléma úgy veszem észre:(

Én vidéki vagyok,de úgy látom,hogy a kisbabás anyukák nem nagyon akarnak ismerkedni(vagy nem mernek)Mondjuk én sem vagyok az a leszólítós fajta,hozzáteszem SAJNOS!!!

De jó lenne egy ilyen oldal!!

Próbáld meg az anyuci.hu-t esetleg ott találsz valakit,mert lehet lakóhely szerint szűkíteni a regisztráltakat!

Sok sikert!:)

2009. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2009. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
www.hoxa.hu Regosztrálni kell, olvasgatni a blogokat, rengeteg az édesanya itt! És itt fel is tudod venni velük a kapcsolatot úgy, hogy reagálsz egy-egy cikkre vagy fórumra, vagy eleve direktben a "kiszemelt" anyukának küldesz üzenetet.
2009. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonló cipőben járok, 1 éves a kislányom, de olyan rossz, hogy szinte senkivel nem tudok jókat beszélgetni.Ha gondolod, én szívesen beszélgetek Veled :)
2009. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is szívesen beszélgetnék, találkoznék veletek, 1 éves a kisfiam, budapestiek vagyunk.

Privi?

2009. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Várom a priviket!!!Irjatok nagyon örülök,hogy írtatok!!!
2009. nov. 24. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is leveleznék :)
2009. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is beszállnék 3hós kisfiammal:)

Várom a priviket:)

Fehérvári vok

2009. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!