Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutyás Anyukák! Érzitek ti is...

Kutyás Anyukák! Érzitek ti is néha, hogy milyen jó babysitter a kutyátok?

Figyelt kérdés
Együtt kezdtünk játszani, már csak ketten "nyomják" legalább negyed órája. Addig én netezek, pihenek (persze figyelem őket). :) 1 éves a babám
2009. nov. 24. 11:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy ha lenne saját kutyám félteném-e tőle a gyereket. Régen volt egy kutyum, na attól nem féltettem volna, mindent megengedett az unokahugomnak a kutya, jókat játszottak együtt, a kutya sose bántotta, pedig volt, hogy annyira húzta a fülét a gyerek, hogy már nekem fájt, de a kutyus azt is tűrte. Viszont anyósoméknak van egy vizslája, aki úgy van kezelve otthon, mint ha gyerek lenne. ( kiskanállal etetik vele a pudingot, stb...) Na attól a kutyától féltem a gyereket, mert nem lett megnevelve és félek bántaná a fiamat, ha mondjuk meghúzná a fülét. A gyerek meg ugye nem tudja még, hogy az a másiknak fáj, így húzgál is mindent.8 hónapos a gyerekem. Engem is megfogott eg yszer a kutya, mert véletlen ráléptem a lábára ahogy ott ugrált körülöttem, de nem is nagyon, mert ültem. Mégis elkapta a kezem. Szerintetek a gyerekkel mit csinálna? Rossz belegondolni. Anyósoméknak meg az a poén, hogy a kutya folyton a gyerek körül mászkál és belenyal a szájába. Hát köszi. Bocsi, hogy ilyan hosszú lett, de jólesett leírni a dolgokat. Ez nekem nagyon fáj, hogy anyómosék és sajnos a gyerek apja se fogja fel, hogy mennyire veszélyes lehet az a kutya a gyerekre. A farkával is akkorákat csap, mert nincs neki lecsonkolva és múlt héten majdnem a gyerekem fejét találta el. Csak pont ott áltam mellette és odakaptam, így a kezemet csapta meg.
2009. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

igen, jól eltudnak szórakozni.

de sokszor össze is vesznek egy-egy játékon.

kicsim a kutya fölött vísít,kutya morog :)

de nem bántaná a kutya a picit, inkább miatta kell odafigyelni, néha nagyon durván fejezi ki kisfiam a szeretetét.

16hónapos.

2009. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm kint hagyta egymagában a 2 éves kisfiát (elég felelőtlenl,az udvaron) . A gyerek meg talált egy darázsfészket,elkezdte piszkálni és a kutya Ű(pitbull!) ráfeküdt a gyerekre hogy ne csipkedjéák halálra a darazsak. Sajnos a kutyus elpusztult.. a kisfiunak viszont hja száűla sem görbült . Hát iylen is van..
2009. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mini máltaim 9 éves,jol elkapatott kiskutya,fiam pedig egy éves. Tegnap óta azt játszák,hogy az ágyon a kutya bebújik a pléd alá,a fiam meg felemeli a plédet és kukucsol:) a hajgumim még a jó játék,a kutya pörgeti,tépi ,dobálja, showműsort ad,persze a fiam is megkaparintja, tépik egymás kezéből/szájából...szóval elvannak. De multkor a fiam majdnem rátérdelt szegényre,aki össz 4 kiló, épp hogy megmentettem,ja meg ami annyira nem szimpi,hogy kergeti a bébikomppal:(
2009. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem csivavám van és tényleg jó el vannak.Hát igen a kutyát jobban kell félteni, mert a kislányom ad neki rendesen.
2009. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%
Azt is engeditek a kutyanak hogy megnyalja a gyereket?Pfuj!
2009. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg szívet melengető történetek. Hát az enyém sajnos nem ilyen. A mi kutyánk együtt nőtt a gyerekkel. Rendkívül okos németjuhász kutya volt. Aztán egy napon bekattant és széttépte a kiskölyök arcát. Persze voltak intő jelek, dolgok, amikben hibáztak a szüleim, de én mint gyerek - a testvéremről van szó - nem nagyon tudtam változtatni a dolgokon.

Akárhogy is történt, akárki is hibázott az én bizalmam egy életre elszállt a kutyák iránt.

2009. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Van egy 45 kilós Németjuhászunk, és ha kint vagyunk az udvaron, folyton bohóckodik a kisfiamnak, ő meg kacag rajta. Ha jön valaki, odavezeti, terelgeti a babakocsihoz, és szinte várja, hogy megdícsérjék a kisfiam. Mintha az övé lenne. Szinte büszke rá. Persze az idegeneket nem engedi a babakocsi közelébe. Olyankor leül a kocsi mellé, és a száját remegteti, és a fogát mutogatja. Már videót is csináltunk róla. Nagyon muris!
2009. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A szomszéd kisfiú is csak játszott,a kölyök kutyájukkal,az meg "játékból" úgy megharapta az orrát hogy azóta hiányzik a bal orrcimpája szegénykének.2éves a fiúcska.Nekünk is van kutyánk kettő ráadásul,és a fiam 11 hónapos.Soha nem engedem egy lépésnél közelebb az állatokhoz.Megtörtént a nagy bemutatkozás tavasszal,és most hogy járni tud a fiam,annyit engedek hogy a tacskó keveréket megpaskolja.Nem engedem hogy meghúzza,vagy bármilyen módon fájdalmat okozzon a kutyunak.Szeretem a kutyákat,de amíg a fiam nem fogja fel,hogy a kutya barát DE nem ember,addig marad a lépés távolság.
2009. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!