Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Banánt hogy adhatom? Van, aki...

Banánt hogy adhatom? Van, aki itt úgy irta, hogy azokat a pici magokat nem lehet odaadni! Hogy vágjam ki? 7 hós

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről nem hallottam.Én villával összenyomtam,vagy mixerezem.Nem lett semmi baja.
2009. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Látod itt olvastam Én is erről elöszőr...gondoltam inkább rákérdezek.

Amúgy az utolsó válaszoló irta.

2009. nov. 24. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvagod hosszaba es kessel kivagod a kozepet, hogy ne keruljenk bele a magok, csak vigyazz a banannal, mert fogja a hasat, nekunk komoly szekletrekedest okozott.
2009. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sose szedtem ki a magjait, csak simán leturmixoltam. kakinál látszanak a magok...

Én mindig összekevertem valami olyan gyümivel, ami lazítja a székletet, pl. barack, szilva, és így nem volt székrekedése.

2009. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én első gyümölcsök között adtam 6 hóanposan , azóta is kapj, most 8,5 hónapos.

Simán összeturmixolom és vagy magában adom, vagy másik gyümölccsel, zölsdséggel, rizspehellyel...

(Mostanába találtaák ki, hogy 1 éves kor fellet lehet csak, de én adtam és adom is)

2009. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. nov. 24. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a szélét, a külsejét lehántottam, levágtam így bent maradt egyben a magos közepe... minimális veszteség... :)
2009. nov. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!