Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislányom kinőtt,...

Másfél éves kislányom kinőtt, jó minőségű ruháit szeretném odaadni hazai rászorultaknak. Hova vihetem? Nem kisebbségre gondolok!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak a különféle szeretetszolgálatok, családsegítők, de az utóbbiak látókörében 99% a cigány. Számomra viszont nem ők (tanulni, dolgozni nem akarók, megélhetési szülésre specializálódottak stb.)a rászorulók. Afrikai gyermekek számára gyűjtőkről hallottam, de abban az esetben csak nyári ruha jöhet számításba.

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 21. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Kérdezz rá a védőnőnél, nem-e tud olyan anyukát aki szívesen fogadná. Ő ismeri a családokat.
2011. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem a kis gyerek tehet arrol, hogy hova szuletett, milyenek a szulei.

Az sem 100%-os, sajnos, hogy Afrikaba eljutnak a ruhak. Ott sok adakozast lekap az allam, meg szervezok.

2011. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én is védőnőtől érdeklődnék vagy helyi plébánián/oviban. vagy máltai szeretszolgálat, dévai árvaház...

merre laksz?

2011. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Én kiteszem a kuka mellé, ha romák viszik, vigyék, ne fázzon egy baba se, akár c. akár nem.
2011. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Védőnőtől kérj segítséget ez ügyben szerintem is.


Esetleg figyeld a tévét, Fókusz és egyéb hasonló műsorokat, sokszor vannak benne olyan esetek, mikor rászoruló családokról van riport. (elhunyt valamelyik szülő)Akkor vedd fel a kapcsolatot a műsor készítőivel!

2011. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Monddcsak ki vagy te isten,hogy eldöntöd ki a rászoruló,és ki nem?Szerintem tartsd meg magadnak a ruháidat.Az ilyen minek adakozik?
2011. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
igaza van az utolsónak nem félsz az istentől ilyet irni gondolni?
2011. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én szivesen elfogadnám .. egyedül nevelem a gyerekem sajna a gyedem nem sok .. ha ide adnád irj nekem privit
2011. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Tökéletesen egyet értek a kérdezővel,hogy nem szeretné a kisebbségnek adni!Számomra sem ők azok akik igazán rászorulnak,mert a sok segélyből amit az államtól kapnak az adófizetők pénzén,jobban élnek mint a magyar családok.Persze dolgozni,iskolába járni az büdös...csak gyereket gyártani!!!

Kedves kérdező! szerintem is a védőnőnél próbálkozz!!!

2011. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
arról nem a gyerek tehet,hogy hova születik,te ész.
2011. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!