Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislányom kinőtt,...

Másfél éves kislányom kinőtt, jó minőségű ruháit szeretném odaadni hazai rászorultaknak. Hova vihetem? Nem kisebbségre gondolok!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak a különféle szeretetszolgálatok, családsegítők, de az utóbbiak látókörében 99% a cigány. Számomra viszont nem ők (tanulni, dolgozni nem akarók, megélhetési szülésre specializálódottak stb.)a rászorulók. Afrikai gyermekek számára gyűjtőkről hallottam, de abban az esetben csak nyári ruha jöhet számításba.

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 21. 16:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Képzeld nem félek Istentől. Aki annyira védi őket, fogadjon már örökbe egy egész családot. Én adózott jövedelemből vettem a ruhákat, és nem adom olyannak, aki az adóról is azt hiszi, hogy egy segély fajta.

A többi értelmes segítséget köszönöm.

2011. júl. 22. 09:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!