Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szoptassam? Bővebben lent

Mikor szoptassam? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most ettünk. Délután viszont dokihoz kell mennünk pont akkor amikor várhatóan a következő szopi lenne. Felkeltsem előtte enni ha alszik? VAgy kibirja kicsit tovább? Ja 3 hónaposak vagyunk.


2009. nov. 24. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a délután még odébb van. Hány órára kell menned? Én biztos hogy előtte megszoptatnám akkor is ha alszik. Esetleg lefejheted és akire otthagyod megeteti cumisüvegből, ha szokott ilyet. Ha egyáltalán nem kapott még cumisüveget, akkor szerintem mindenképpen szoptasd meg mielőtt elmész.

3 hónapos baba ilyen ritkán szopizik?? Az Én kisfiam 4,5 hónapos, de max. 3-3,5 órát bír ki.

2009. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is ma délután megyünk a 3 hónapos oltásra. Én mielőtt indulunk, meg szeretném szopiztatni, mivel úgy is kapja a szurit, ne legyen még szegénykém azért is nyügi mert éhes.

(Hol laktok?)

2009. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is ma megyünk a dokinénihez. 3,5 hónapos a babánk. Mi rotára megyünk. Én mielőtt megyünk, meg szoktam szoptatni.
2009. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-4 óránként eszik. 1-re megyünk oltásra mi is. Szerintem felkeltem ha aludni fog, mert ő is oltást kap:( Taksonyban lakunk
2009. nov. 24. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én félre értettem, azt hittem csak Te mész orvoshoz baba nélkül. Ha együtt mentek előtte mindenképpen etesd meg, nehogy éhesen vidd, mert sírni fog.
2009. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt hiszem ha nem éhes is sirni fog szegény:(
2009. nov. 24. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!