Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ötletek babaápolási könyvre?

Jó ötletek babaápolási könyvre?

Figyelt kérdés

Kedves gyakorló kismamik! Kérlek segítsetek olyan könyvet találnom, amiben nagyon jó gyakorlati tanácsokat lehet olvasni a baba ápolásával, etetésével,szoptatásával, fürdetésével... kapcsolatban 32 hétben vagyok első babával, Anyukám szeretne karácsonyra venni nekem egy ilyen könyvet, azt mondta, hogy nem baj, ha drágább egy kicsit, csak használható legyen, meg ne csak egy-két dologgal foglalkozzon, hanem általában a baba körüli teendőkkel. Járok szülésre felkészítőre, de az a 2 óra felkészítés épphogy csak a gyermekágyas időszakot ölelte fel. Arról már nem szólt pl, hogy féléves kortól mit lehet még az anyatejen kívül adni a manónak, kell e itatni a szopi mellett stb.

Előre is köszönöm a válaszokat.Mindenkinek jó babázást(-:


2009. nov. 23. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a sogórnőmtől kaptam kölcsön a címe:SPOCK doktor csecsemő és gyermekgondozása.

Nagyon jó benne van minden á-tól cettig.

5000 Ft körül van.

Jó babázást kíván egy 9 hós kislány anyukája.

2009. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok itt a link pl a librinél van ilyen könyv.


[link]

2009. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyos vagy, meg fogom nézni. Nagyon jónak tűnik(-:
2009. nov. 23. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen könyvem van, a címe: Az a 12 hónap, és a baba első 12 hónapját követi hónapról hónapra, ezeken kívül segít a hozzátáplálásban, a babaápolásban, tünetek alapján a betegségek felismerésében, stbstb. Nekem nagyon bevált, sok hasznosat olvastam benne. (Az "Az a 9 hónap" c. könyv folytatása tulképp)
2009. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a könyvet kaptam a barátnőmtől ajándékba, és nagyon szupi kis könyv: [link]
2009. nov. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!