Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 2es fel hetes...

Mit tegyek? 2es fel hetes babam csak sir es sir ejjel nappal.

Figyelt kérdés
Ha nem eszik akkor ordit, hasfajos az ogaz de ennyire? Valami tipp a siras ellen. Mar ott tartunk hogy megnyugtatni sem tudom, se ejjelünk se nappalunk. Nem birom mar sokaig. Segitsetek!
2009. nov. 23. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

vannak babák, akik egyszerűen sírósak . az enyém is (14 hónapos) nekik aztán dahatod az infacolt, gripe watert, bármit, én is adtam neki minden sz.rt, mert azt hittem, "hasfájós". egy frászt. sírós.

ez ellen nem lehet tenni. őrjítő.

az enyém pl. 3-4 héten kerseztül este 10től reggel 6ig üvöltött, ergo nem aludt semmit. napközben csak a babkocsiban n éhány órát. ezen kívül folyamatosan üvöltött. de tényleg. állandóan az orv oshoz játram, hogy segítsen már, de nem tudott.

ez van. még most is nagyon sírós, pedig azt mondta az orvos, hogy 1 éves korára abbahagyja. hát nem.

2009. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
a labatmindig felhuzza összehuzza mgat ebböl gondoltamhogy faj a hasa.De különben ö is csak par orat alszik napközben a babakocsiban aztan meg sir sir sir...es nap vegere en is csak sirok sirok sirok...mar most elfogyott az eröm es hol van meg az a bizonyos 3 honap ami allitolag ilyen lesz vegig...
2009. nov. 23. 21:07
 13/17 anonim ***** válasza:

Próbáld meg adni neki a Camomilla Vulgaris 15ch homepátiás golyócskákat.Újszülötteknek is lehet nyugodtan adni.5 golyócskát kicsi vízben feloldod neki és kiskanálal adod vagy megitatod vele.Csak előtte/utánna 20 percig ne szoptasd, mert akkor semlegesíti a hatásátEgy nap 3x lehet.Nincs semmi mellékhatása!Később ez jó fogzásra is.

Esténként vasalóval melegíts meg egy pelust és rakd a pocijára, az is segíthet.Tornáztasd sokat a lábacskáit.

Próbáld ki a camomillát!!!

2009. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha a tejeddel nincs gond, akkor tuti a hasa fáj szegénynek. Írd be a keresőbe a hasfájást és rengetek tipp van, kinek mi jött be. Esetleg még próbálj neki cumit adni, hátha az egy kicsit megnyugtatja.
2009. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

a mi picink is ilyen volt, sose jöjjön vissza az az időszak. Próbáld masszírozni a hasát, told fel a pocijához a lábacskáját, azt nagyon szeretik. Amúgy az én picim nagyon kajás volt, 2 óránként szopizott mindig. Most már kibírja 3-4 óránként is. és igen, 3 hónapos kora után sokkal könnyebb lesz, KITARTÁS! :)

A Gripe water pedig csodákra képes!

2009. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell gyerek :D nincs gond :P
2009. nov. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

egyesek milyen humorosak itt.

dm.be lehet venni cseresznye mag párnát,fel kell melegiteni és a pocora tenni.

vagy ültesd be az autoba és menjetek kocsikázni,5 perc alatt elaludt a baba.

lábait huzd fel és tornáztasd,masszirozd a talpát.

2009. nov. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!