Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 2es fel hetes...

Mit tegyek? 2es fel hetes babam csak sir es sir ejjel nappal.

Figyelt kérdés
Ha nem eszik akkor ordit, hasfajos az ogaz de ennyire? Valami tipp a siras ellen. Mar ott tartunk hogy megnyugtatni sem tudom, se ejjelünk se nappalunk. Nem birom mar sokaig. Segitsetek!
2009. nov. 23. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%

Tedd ki a ház elé xD

vagy elhallgat vagy nem :D

ha nem akk se hallod xD

2009. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Anyatejes vagy tápszeres? Lehet, hogy nehezen megy a kaki neki. Sokat pukizik? Nálunk az vált be, hogy a két etetés között kapott édeskömény teát. Az jó a hasfájásra és a székletet is lazítja. Próbáld hason altatni, nem fáj úgy annyira a pocija. Remélem tudtam segíteni.
2009. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha anyatejes, lehet, hogy valami olyan bájta a pociját, amit te ettél.
2009. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Van elég tejed? Lehet, hogy éhes szegény. Ha eszik eleget, akkor a hasfájás ellen próbáld ki az infacolt. ( nekünk bevált).

Próbáljatok ti is megnyugodni, mert azt is érzi, hogy ha idegesek vagytok, persze, hogy Ő is az.

Ha semmi nem válik be, akkor védőnő, végülis ezért van:-))

Sok sikert Nektek

8 éves, 16 hós és 33 hetes km

2009. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Tornáztasd a lábát fel a hasához. Vagy hőmérő a popóba ill. ott ingereld hátha segít. Figyeled mit eszel? Esetleg a tejserkentő tea is okozhatja. Adhatsz édeskömény teát, elvileg jó hasfájásra. Mi infacolt adunk,szerencsére elmúlt a hasfájás már 1-2 hete.

Kitartás!!!

7 hetes kislány anyucija

2009. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ha a tejserkentő tea a baj akkor ne adj édesköményt.

Még 1 tipp: Fektesd hassal az alkarodra hogy a kezei, lábai lógjanak.

Minden jót!

2009. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az én babám is nagyon hasfájós volt, most múlt három hónapos, és azt hiszem túl vagyunk rajta. Ami nekünk segített:

- én nem ettem tejterméket (szoptatok) ez az esetek 30 százalékában megoldja a problémát, de csak 1 hét után érezhető a változás

- infacol ez nem szívódik fel, segít böfizni, pukizni, újszülött kortól adható, kb két-három nap kell hogy érezhető legyen a hatása

- 4 hetes kortól gripe water, segít pukizni

- babamasszázs délután, amikor a leghúzósabb a hasfájás ( [link]

- én egyszerre csak egy mellből szoptatok, és csak három óránként váltom, azaz ha hamarabb megéhezik, mondjuk másfél óra múlva, akkor ugyanabból a mellből szoptatom, így kevesebb laktózban dús tejet szopizik, kevesebb bélgáz termelődik

- ha már semmi nem segít akkor szélcső, (patikában kapható szilikon cső, jól be kell krémezni a végét, és 1-2 cmre a fenekébe dugni, mint a lázmérőt, és kijönnek a pukik, nekem még a kórházban javasolták)


Ha nagyon sír, beviszem a sötét fürdőszobába és megnyitom a csapot, erre általában azonnal megnyugszik, egyszerűbb mint elővenni a porszívót, ami szintén hatásos ilyen esetben.

2009. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Anyatejes baba, elvileg van eleg tejem, mert 6 nap alatt 20dkg ot hizott, de többször is kinalom a cicit es addig ok minden mig a cicin log.Nem veszem el töle csak ha kiköpi fejezzük be az evest.Nagyon figyelek mit eszek, meg mar csak vizet es szoptatos teat iszok/max.1 L naponta/.A kakival nincs gond, pukizik is sokat es pisi is sok van.Honnan tudnam, hogy nem eleg a tejem?HA rendesen eszik kb3oraig kibitja eves nelkül, ha nyüglödik evesnel akkor meg kb.2 orat bir ki a következö etetesig.
2009. nov. 23. 19:14
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat
2009. nov. 23. 19:20
 10/17 anonim ***** válasza:
sztem tuti elég a tejed ha 20 dekát hízott 6 nap alatt, ha a hasfájás a baj, akkor felhúzza a lábát sírás közben, és megfeszül. (attól, h sokat pukizik, még lehet hasfájás) Megpróbálhatod hordozókendőben magadra kötni, a mi babánk abban kb 5 perc alatt elaludt, utána becsempésztük a kiságyba.
2009. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!