Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babádnak mennyi az...

4 hetes babádnak mennyi az ébrenlétije nappal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

az én lányom ekkor még nagyon aluszékony volt,amikor felébredt,akkor szopizott és 30-40 perc múlva megint rakhattam vissza aludni.de olyan is volt,hogy csak enni kelt fel és aludt tovább.

A barátnőm gyereke,viszont már ebben a korban is keveset aludt,ugyhogy szerintem ez minden babánál máshogy alakul.


A tiéd mennyit alszik?

2011. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Disi ***** válasza:
Az én babám teljesen össze-vissza alszik. Mondjuk ami fix, hogy van egy éjszakai hosszú alvása, relatív átalussza az éjszakát, 10-11-kor lerakjuk, és 5-6-ig alszik (előtte persze feltankol kajcsival, nem győzöm etetni). Volt olyan nap (pont jött egy front), hogy még délelőtt aludt egyet, délben felébredt, és az esti alvásig csak 2*20 percet ha aludt. Most töltöttük a 6 hetet, de ez már két héttel ezelőtt is így volt.
2011. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Éjszakát kezdetek óta szépen átalussza.

10-11 fele elalszik kb. 1-2 körül ébred, majd megint alszik.

Reggel felébred, megetetem, tisztába rakom és mókázunk 1-1,5 órát mire újra elalszik, majd felébred dél körül megint eszik, megint szórakozunk, hogy elaludjon.

És ez így megy végig...

Tudom, hogy nem aludhat örökké, de nem hiszem el, hogy egész nap fent van és nem fáradt! Ráadásul, amikor áétesik a holt ponton, akkor iszonyatosan üvölt és ezt nem bírom megállítani.

2011. aug. 12. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 4 hetes és max 2x3 órát alszik napközben, annak is a nagy részét karban. Kivagyok már, hogy kaját sem tudok csinálni magamnak :S Megoldást még nem találtam rá, de ha valaki tud segíteni neked, azt én is meghallgatom!
2011. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!