Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy viselkedik ma a...

Kinek hogy viselkedik ma a babája?

Figyelt kérdés
Nálunk kész katasztrófa.semmi nem jó,mindenért visit,nulla alvás,(már éjszaka sem aludt rendesen).van valami front ?Remélem csak e miatt van ez!!!
2009. nov. 23. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ma hidegfront van...lehet, csak azért. Állítólag a kisbabák nagyon frontérzékenyek.
2009. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ma csak kézben tud elaludni:-( Pedig ez nálunk nem szokás... Valami nagyon zavarja. De ezt leszámítva nyugodt, ugyanannyit alszik és játszik mint szokott. 4,5 hónapos.
2009. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez van, kínlódik, nyafog, semmi sem jó neki.Ez egy ilyen nap:))
2009. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A délelött katasztrófa volt,aztán elmentünk sétálni,aludt 1,5 órát és már minden rendben van.:-)

2009. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Igen,a hidegfrontra már a hasamban is érzékeny volt.Amugy ő már 8 hónapos nagyfiu.:-)))))
2009. nov. 23. 15:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is káosz van. Hiába voltunk kint 2 órát, nem bírtam csak most elaltatni. És étvágya se nagyon van, ami nálunk ritka.
2009. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk az éjszaka volt rettenetes. Fél óránként felsírt és felállt az ágyában, és 6-kor végleg felébredt. :(


Én semmit sem aludtam, ki is vagyok rendesen, ő pedig most épp 2,5 órája alszik (ha ezt tudom, lefekszem én is).


1 éves.

2009. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos a fiam. Egyenlőre ugyanúgy viselkedik, mint máskor. Pedig eddig minden frontra érzékeny volt. Aludt reggeli után is és ebéd után is. Igaz ebéd után nehezebben tudtam elaltatni és nincs olyan jókedve, mint máskor.
2009. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ALSZIK:-))))3HÓNAPOS, ÉS ROSSZ ALVÓ AMÚGY(((
2009. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
éjszaka meglepően sokat aludt 12 órát egyhuzamban, nem is akartam elhinni, és most is alszik már 1 órája. Elég nyugis napunk volt ma eddig.
2009. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!