Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is így viselkedik?

Más babája is így viselkedik?

Figyelt kérdés

5 hónapos fiam, csak akkor alszik napközben vagy akár este, ha tele a poci. Ez idáig ok, érthető. De amikor felébred, vagy ébren van, folyton nyöszörög, sír, nyűgös. És amíg nem kap enni, ilyen is marad. Alig lehet vele rendesen foglalkozni mert bármit is csinálok, pár perc múlva megint nyűglődik, cicizni akar.

Mit tehetnék, hogy ne csak sírással teljen el a nap?


2009. okt. 26. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Két ötletem van.

Az egyik,hogy "csak" szomjas.Tudom,hogy sokan mondják,hogy anyatejes babáknak az anyatej az inni -és ennivaló is,de lehet hogy ő többet igényel. Én vizet adok a babámnak a kezdetektől fogva. Így az evésidőket be tudjuk tartani, és az "inni" elkülönül az "enni"-től.A víz pedig nem árt,és szokta kérni. Nálunk akkor csinál ilyesmit mint amit te leírtál amikor szomjas.


A másik amire gondolni tudok,hogy jön a foga.Nekem most múlt 5 hós a kislányom,és jön neki. Olyankor ugyenz a hiszti megy,semmi se jó. Amikor még csak az ínyét birizgálta de nem törte azt át, akkor nekünk is az volt hogy csak az evés nyugtatta meg (mostmár tudom hogy valószínűleg azért mert evés közben birizgálódik az az ínye).

Üdv

2009. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel, nálunk is ez volt , szomjas volt, adtam neki vizet és semmi baja nem volt.

vagy a másik lehetőség, hogy lehet hogy kevés számára már a tej, én is etettem a babám, és a doki mondta 5 hós kora után, hogy lassan kezdhetem bevezetni a gyümiket...mert többet igényelne.

boldog babázást.

2009. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vizet kap inni a fiam két etetés közt, úgyhogy az nem lehet. Napról napra rosszabb, egyre nagyobb hisztiket, kiborulásokat produkál, néha egészen megijeszt. 2-3 órával evés után totál kiborul.... amíg nem adok enni, készen van teljesen szegény gyerek, úgy sír mint akit épp nyúznak :( Ma du. evett, de kevésnek bizonyult a tejci, kapott tápit pótlásnak...még 3 óra sem telt el éhen akar halni :( Lehet tényleg a foga, nem tudom, de semmitől sem nyugszik meg. Csak ha eszik...de ez nem normális...
2009. okt. 26. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a nurofen szuszpenziót. Minden baba szereti az ízét, nekünk nagyon bevált ilyen nyűglődésre. Meg ennyi idősen mi már hozzátápláltunk, mert már az anyetejhez hiába pótoltam tápszerrel, 1,5-2 óránként evett volna. Lehet, hogy éhes és ezért nyüszi.
2009. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!