Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 4hós babámnál elkezdem a...

Ha 4hós babámnál elkezdem a kóstoltatást, minden nap kell neki adni?

Figyelt kérdés

Hogy álljak neki?Először mit?Aztán azt meddig?És utána mivel folytassam?

Tudom sok ilyen kérdés volt,de azokat nem én írtam:)


2009. nov. 23. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy mindig csak egyféle dolgot szabad adni neki pár napig és csak keveset, hogy kiderüljön milyen hatással van rá. Nem kihagyni egy teljes étkezést, hanem adni pár kanállal, aztán a szokásos tejcit v. tápszert. Én azért kikérném a védőnő v. gyerekorvos tanácsát.

Almával, krumplival szokták kezdeni, v. tejpépekkel, esetleg bébiétellel is próbálkozhatsz. Azokra rá van írva, hogy mennyi idős kortól adható.

2009. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Pürésített alma,fogj műanyag kanalat és adj neki majd meglátod,hogy mit reagál.ha néha kilöki még adj neki nem biztos hogy azért löki ki mert nem ízlik hanem mert máshogy kell nyelni a pürét mint az anyatejet vagy a tápszert!Ne ítéljen el senki de én már megkóstoltattam a 3 hónapos kisfiammal a pürésített almát,és imádta:)
2009. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!