Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy jelzi a babátok ha enni...

Hogy jelzi a babátok ha enni kér? Anyatejes vagy tápot kap?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyatejes volt 6 hónapig a kislányom. Amikor éhes volt, egészen máshogyan sírt, mint amikor más baja volt. Emellett a kis fejét forgatta, keresgélte a cicit.
2009. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nehezen tudtam mindig is felismerni a különböző sírásokat. Amúgy anyatejes és 3 óránként eszik. Ha negyed órával etetési idő előtt el kezd sírni, akkor tudom, hogy már éhes lehet. Ilyenkor nem várok tovább. 4,5 hónapos. Most meg mindig fordul a cici felé és keresgél ha enni akar. Nálunk bevált ez a 3 óránkénti etetés. Próbálkoztunk az igény szerintivel is az elején, de így sosem tudtam, hogy azért sír mert éhes, v. mert fáradt, stb. Így tudok mihez viszonyítani.
2009. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem többnyire sehogy nem jelez, ezért próbálom 3 óránként etetni de sokszor van hogy nem kell neki, akkor megpróbálom egy óra múlva akkor már el szokta fogadni. Tovább már nem várok mert az már sok lenne. Nem tudom meddig birná ki evés nélkül, de ő nem nagyon jelez ha éhes. 4 és fél hónapos anyatejes.
2009. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám tömi az öklét a szájába, vagy rettentően szívja a cumit.
2009. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hós koráig csak szopizott, máshogy sírt teljesen, de tudtam az időt is, hogy mikor lesz éhes. Most már reggel és este cicizik, meg egyszer délelőtt, azon alszik el. Éjszaka még 2x kel enni, 9 hós.
2009. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!