Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babátok mennyit alszik?

3,5 hós babátok mennyit alszik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam elég sokat alszik. Már 3 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Este 9-10 között elalszik és reggel fél 8-8 között kel. De előfordul, hogy én keltem fel fél 9-kor. Utána eszik, picit fenn van és megint alszik 11-ig. Akkor újra evés. Ilyenkor már nem mindig alszik rögtön vissza. Játszom vele, sétálgatunk és "nyavalyog" mikor elfárad. Akkor leteszem és alszik kb. 1-másfél órát. Ez egész napra jellemző. De az apukája is nagyon jó alvó. :-)
2009. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém lefekszik 8-9 körül,felkel ciczni éjfélkor és 4kor,aztán fél 9kor ébred reggel.Cici,fenn van egy órát,alszik felet,fenn van másfelet,aztán megint alszik felet.Így felváltva egész nap.
2009. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!