Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes ilyet ugrálós lovat...

Érdemes ilyet ugrálós lovat venni 18 hós babának?

Figyelt kérdés

[link]

Van vkinek ilyen? Szereti a gyereke? Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ezzel lehet közlekedni a lakásban?


2009. nov. 23. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ööö lehet,hogy én látom rosszul,de mint ha 3 éves kortól ajánlanák ?!De max elrakják neki későbbre.Én mást vennék egy 18 hónaposnak,de végül is ez a Te döntésed.
2009. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok:igen,lehet lakásban vele közlekedni,mert egyik helyről átugrál a másikba :)
2009. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Enyém is 18 hós, ilyet kap, a klubban van, és ott imádja!
2009. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hirtelen csak ilyen képet találtam, van olyan, ami kicsiknek is van. Köszönöm.
2009. nov. 23. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok:akkor viszont jó ajándék a babának:)
2009. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy évesen kapott ilyet a babám,imádja,eleinte mi ugráltattuk,most 16hósan már tud egyedül is.Igen tud vele közlekedni.
2009. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk hasonló van Rody csacsi a neve. Most kapta pár napja 15 hós kislányom. Egyenlőre ismerkedik vele, szeretgeti :) ugrálni is tud rajta, csak még a fel-le szállás megy nehezen. Az R-med-nél most le van árazva 6000 Ft-ra. Neten lehet rendelni.
2009. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!