Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezdett el járni a babátok?

Hogy kezdett el járni a babátok?

Figyelt kérdés
Ez úgy indul, hogy először megáll már kapaszkodás nélkül és aztán megteszi az első lépéseket? Vagy csak simán elkezd járni úgy, hogy előtte még csak bútorokba kapaszkodva lépegetett és állni is csak kapaszkodva állt meg?
2009. nov. 23. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém már akkor néha megfeledkezett magáról, amikor kapaszkodva járt, néha megállt kapaszkodás nélkül is. Ha talált kapaszkodót, szinte futni is tudott. Aztán egyszer én állítottam meg olyan helyen, ahol nem volt kapaszkodó, pár lépéssel elléptem tőle..először csak állt, aztán megindult felém. Volt nagy öröm, azóta csak menni akar :))
2009. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is hétvége óta csinálja, hogy kis terpeszben kb. 15-20 másodpercre magától megáll. Lehetséges, hogy nemsokára járni fog? H abútorokba kapaszkodik, akkor ő is szinte már futva közlekedik.
2009. nov. 23. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.Az En kislanyom eppen 2 honappal ezelott 14 honaposan indult el ugy,hogy kapaszkodot a kanapeba es rosszul merte fel a tavolsagot azt hitte,hogy kozelebb vagyok es elindult felem.Olyan tunderi volt,eloszor furcsa volt neki,hogy megtett egy-ket lepest kapaszkodas nelkul es amikor rajott,hogy messzebb vagyok le akart ulni,de en rogton oda nyujtottam a kezem,hogy jojjon tovabb.Annyira megtetszett neki,hogy egesz nap ezt gyakorolta.Persze en meg rohantam a kameraert,hogy megorokitsem a "NAGY"pillanatott. Azota mar szalad a kis dragam!:-)Egyebkent mar elotte lehetett latni,hogy egyre stabilabban all es jar a fal mellett illetve kapaszkodva a butorokban.

Szep napot!Udv.egy 9,5 eves fiu es 16 honapos kislany anyukaja.

2009. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 8 hós korától ment kapaszkodva, aztán egyszercsak kapaszkodás nélkül megállt ill. ha letottyant a földre, onnan is fel tudott állni egyedül, segítség nélkül. Épp a keresztelői kisruhát próbáltuk, hogy a kisnadrágból mennyit kell felhajtani, amikor mondtam neki, hogy ilyen szép kisruhában, nem "kellene" mászni ám....:) Mintha megértette volna ... elindult egyedül.:) Boldog babázást!
2009. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. nov. 23. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!