Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kint altatni ilyen esős...

Lehet kint altatni ilyen esős időben a babákat?

Figyelt kérdés
Fedett helyen persze.
2009. nov. 23. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
én altatnám, persze, na jó nem egy pár hetes csecsemőt... Jobb időt!
2009. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már 5 hónapos a babám. hozzá van szokva, hogy minden délelőtt kint alszik a levegőn úgy 2 órát. viszont azt nem szeretném, ha megfázna.
2009. nov. 23. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen felöltözteted, nem fog megfázni. én is kint altattam a gyerekeimet ennyi idősen, még télen is. Volt, hogy ködös időben kis ki kellett vinnem, mert bent nem tudott a lányom elaludni ( tettem a kupola nyílására egy pelenkát, így nem ment be a nedves levegő. Még hóviharban is kint aludt a lányom (alaposan bebugyolálva!). Sosem voltak megfázva a gyerekeim 1 éves korukig. Bent csak fél órát tudtak aludni, kint akár 3-4 órát is, tehát inkább kint aludtak a babakocsiban a teraszon.
2009. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem hisztizik a 4 hónapos babám ha nem megyünk ki egy nap. Igy hát én kiteszem, mert ott szeret aludni délután.
2009. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
persze hogy altathatod!én anno a fiammal akár szemerkélő esőben,havazásban is kimentem.vagy a teraszon babkocsiban,mikor ott nem bírta(3-4hónaposan)akkor kenguruban magamon sétáltam vele órákat.kopp kopp eddig még nem volt komolyabban beteg.pedig már 1éves elmúlt!mi ha lehet,ha nem brutál az idő,akkor megyünk ki.és így egy évesen újból rákapott a babkocsiban való alvásra.úgyhogy tologathatom akár háromnegyed órát is
2009. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet,de vigyázz nehogy bealudjon ! Ott vagy ilyenkor mellette ?
2009. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én délelőtt kitettem az erkélyajtóba a babkocsit, jó nagyot aludt benne. Jól felöltöztetem persze.
2009. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk is volt kinna ma a 2 hónapos babó, nem bírja kinnt lét nélkül.
2009. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen idős a babád?

Örökbeadott kicsiket -5 fokig a szabadban altatják naponta 1szer. Persze jó alaposan bebugyolálva. Jót tesz a tüdőnek.

2009. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!