Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ijedhetett meg a 14 hós...

Mitől ijedhetett meg a 14 hós babám?

Figyelt kérdés
Már másodszor fordult elő két hónapon belül, hogy amikor átvittük anyósomékhoz, rettenetesen sírva fakadt, látszott, hogy megijedt valamitől. Első alkalommal arra gondoltunk, azért sír, mert nem vagyok ott. De tegnap én is átmentem, és én sem tudtam megnyugtatni. Sokszor volt már abban a lakásban, de ilyet eddig még nem csinált. Én arra gondoltam, hogy esetleg a dédi zavarhatja. A párom nagymamája ott él, nagyon öreg, beteg, pelenkázni kell, agyilag szegény már teljesen nulla. De a kicsit soha nem engedtük be a dédi szobájába. Amíg kisebb volt, és átmentünk, akkor épp az öregasszony kórházban volt. Elképzelhető, hogy esetleg a szaga, vagy az aurája zavarhatta meg a fiam? Hallottam már olyat, hogy az ilyen kicsik érzik azt is, amit mi nem. Reagálnak a beteg, haldokló emberekre. Igaz lehet? Nálunk is ez történt? Elnézést, hogy ilyen hosszú lett, de nagyon kíváncsi vagyok és kicsit rémült is.
2009. nov. 23. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor pici volt a fiam,az egyik ismerősünk láttán mindig sírva fakadt.Hosszú időbe telt amíg rájöttünk,h azért,mert az illető mindig fehér inget hordott és szemüveges volt, a fiam pedig azt hitte,ő a doktor bácsi.:DDD

Szóval sok minden lehet,ami esetleg egy rossz emléket idéz fel benne,akár egy kép,vagy bútor is.

2009. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam (10 hónapos)is megijedt déditől, de nem a szaga stb. miatt hanem, azért mert süket és hangosan beszélt hozzá, de aztán összebarátkoztak. Ő akkor ijed meg valakitől ha hangosan beszél vagy ritkán látja.

Lehet anyósodtól ijedt meg :)))

Bocs csak vicc volt!

2009. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy szegény dédi lehet az oka. Biztos vmi más. Vmiért nem szeret ott lenni.
2009. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!