Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ijedhetett meg a 4hónapo...

Mitől ijedhetett meg a 4hónapos babám?

Figyelt kérdés
A kezemben -ölemben volt,nézett egy pontot és utána megugrott a kezemben,kapálózott és olyan riadt volt az arca mintha halál félelme lenne.Egyszer hallottam ,hogy ők még tudnak kommunikálni a szellem világgal-már ha ilyen létezik..vajon ehhez van köze....remélem nem.tapasztalt már valaki ilyet,de olyan ijedt volt,ki is kellett vigyem a szobából.
2008. nov. 17. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bóbiskolt el esetleg?Mert nyitott szemmel is tudnak aludni.
2008. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy pontosan mitől ijedt meg babád, nem tudom megmondani. De valóban, ők még látók és látják az angyalokat (a szellem szó olyan riasztó, nem?). De hogy őszinte legyek, nem hinném, hogy tőlük ijedt meg, nem hinném, hogy a riadalmának köze lenne hozzájuk. Nem lehet, hogy valami fura hang volt a közelben, vagy valami más... én (amúgy hiszek az ilyenben) csodálkoznék, hogy halálfélelme lett volna babádnak egy angyal megpillantásától!
2008. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valami hirtelen, belehasito fájdalma volt,pocak esetleg vagy tényleg rosszat álmodhatott,mármint nyitott szemmel.az én kicsim is szokott nyitott szemmel pár percet bobiskolni..
2008. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Velünk is előfordult pár hónapos korban!Én sem tudtam kitől ijedt meg!Én is hallottam hogy az angyalaikkal kommunikálnak,ez 6 éves korig él ez a képesség.Állítólag úgy venni észre hogy a fejük fölé néznek,de tőlük nem félnek!Nekem is rémísztő!A Csak csajok c. műsorban hallottam egy ezzel foglalkozó kutatóval.

Aztán egy hónapja halottak napján kivittük a temetőbe mikor kivittük a virágokat,és egy bokor láttán csak sírt és sírt.Elmentünk onnan egy másik helyen megint csak sírt .Sosem volt ijedős.Most 9 hónapos.Én is akkor a szellemekre gondoltam!Szerintem valakitől megijedt!Másnap már nem vittük magunkkal!Én hiszem hogy van alapja a feltételezéseknek!De remélem nem ijesztik meg többet a Drágám!

Egy barátnőm kisfia.4 évesen mondta az Anyukájának hogy egy bácsi van a szobában a szekrényt előtt!Én halálra rémülnék,de őket nem szabad megijeszteni!Én úgy vagyok vele, én sem bántom őket ők se bántsanak minket!

Ez hit kérdése,ha nem hiszel benne talán jobb is Neked.

Bocsi ha megijesztettelek!Nem az volt szándékom valószínű tényleg csak elbóbiskolhatott a Babód.Ilyen is történt velünk!

Jó babázást!

2008. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy nem bóbiskolt el a kezemen ült..és beszélgettem hozzá és egyszer csak kinézett egy pontot majd kb 1-2 percre rá megijedt.régen én is nagyom hittem ebben,de 5éve meghalt egy nagyon közeli rokonom-akivel hittünk ebben és azóta nem hiszek-nem kaptam tőle bizonyosságot..ezért nem hiszem,hogy vannak ilyenek.DE ha van is halál utáni lét az angyalok jók,de vannak sajnos rossz szellemek is-úgy tudom.

azóta voltam abban a szobában ma vele és nem csinálta ezt...totál nem értem,de bízom benne ha szellem is volt elment..megkértem rá.köszi a válaszokat.

2008. nov. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!