Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindegy, milyen tápszert kap?

Mindegy, milyen tápszert kap?

Figyelt kérdés

Babám 2 hét múlva lesz 6 hónapos, fogytán a tápszerünk, amit a doki írt. 6 hó után is neki kell írnia? Vagy innen mindegy milyet kap? Vagy azt kell kapnia 2-ben amit eddig?

Lehet kísérletezni?

kaphat 2-est 6 hó előtt vagy be kell töltenie?


2009. nov. 23. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a tehéntejet kerüljétek!
2009. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! 6 hónap után, már nem írnak fel tápszert. kisfiam már elmúlt 6 hónapos, ami még van 1-es tápszer azt még odaadom neki, de utána már a 2-est kell adni, ami már nem vényköteles. Hát az jó kérdés hogy ua. kell e adni, de én maradok annál, pedig lehet másik márkában olcsóbbat is lehetne venni. Nem tudom, ártanánk e azzal, ha más márkát válsztanánk. hátha válaszol valaki, aki váltott márkát is.
2009. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én váltottam.Milumil-t kapott 6 hónapos koráig.Most DM-es Babylovet eszik.8 hónapos,semmi baja nem volt az átállásnál.
2009. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor lehet még 1 dobozzal íratok fel 1-ből a maradék két hétre, aztán a többit megdumálom a dokival, hogy szerinte mi legyen.
2009. nov. 23. 08:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írj már légyszi, hogy mit mond a doki neked a váltásról. Mert a mi dokinknak nem tettszenek az ilyen váltások, kíváncsi vagyok a tiétek mit mond.2 voltam
2009. nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi dokink azt mondta mindegy hogy melyiket eszi csak 2-es legyen.Igy én mindig váltogattam neki az izeket vagy az akciósat vettem.Most 1 éves és Babylove 3-ast eszik.Szereti és csak 1150ft.
2009. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!