Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császárral szült kismamák,...

Császárral szült kismamák, mennyi ideig tudtátok szoptatni a babát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 14:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azért kérdeztem, mert mindenhonnan azt hallom, hogy a császárral szült kismamák nem tudják sokáig szoptatni a babát. Az én környezetemben is minden császáros pár hónapig tudott csak szoptatni, csak én vagyok a kivétel.

2009. nov. 22. 15:16
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia. 8hónapos koráig tudtam szoptatni, aztán a mensim elvitte a tejet. Szerintem teljesen mindegy hogy ki hogyan szül, nem attól függ meddig van teje.
2009. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15,5 hónapig, mert akkor estem teherbe és már nem kellett a kisfiamnak a cici többé. Valószínű még ment volna tovább is.
2009. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9 hónapig szoptattam, akkor végleg elválasztotta magát (tehát tejem lett volna még).
2009. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is erősítem a sokáig szopiztatók táborát:14 hós és még 4-szer szopizik egy nap minimum + éjszaka ahányszor felkel. A húgom 1 hónapja szült császárral és rengeteg teje van. Nem ettől függ, az biztos.
2009. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10 hónapja szoptatok. Ma először a szülés óta megjött. Remélem nem lesz hatással a tejemre.
2009. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14 hónapos koráig, de akkor el kellett kezdenem egy betegség miatt antibiotikumot szedni, azért lecsökkentettük napi 1x-re a szopit. Utána már úgyéreztem, a nyári melegben kevés volt neki estére a tejem, így abbahagytuk. (Minden gond nélkül állt át az esti cicről az esti kulacsos tejre.)


Sógornőm a 2 gyerkőcöt 2 császár után 1-1 éves koráig szoptatta.


Mindketten 5-6 hónapos korukig csak szoptattuk őket.


Szerintem ez nem függ össze a szülés módjával.

2009. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14 hónapos korában én választottam el, mert szörnyen fájt már a hátam
2009. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!