Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császárral szültem 4 hónapja....

Császárral szültem 4 hónapja. Miután nem tudtam szoptatni, már az 1. mensi óta tabit szedek.10 kg. + maradt rajtam, ezért két napja elkezdtem futni (kb.10 perc kocogás). Ma reggelre megjött (tabinak a felénél járok) Lehet ez a futástól?

Figyelt kérdés
Még korai lenne 4 hónap után? Vagy nincs összefüggés és menjek dokihoz? Ki, mikor kezdett el "mozogni" császár után?
2010. szept. 24. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyi idő után kezdtem a sportot, én is császáros voltam. A rendszertelen mensi még a hormonjaid miatt lehet, mert még nem álltak vissza. Szerintem nincs gond :) Sportolj nyugodtan, ha nem érzel közben fájdalmat.
2010. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a futásnak csak úgy van értelme (nekem is mondták!) ha legalább 40 perc nagyon lassú kocogás és az utána eltelt percek a mérvadók. vagyis 40 perces lassú kocogás után jut el a szervezet oda hogy egyáltalán elkezdi a zsírt égetni, és onnantól van aktív zsírégetés. tudom kicsit soknak hangzik, de főiskolai tesitanárok mondták. csak tudják....


2 kisfiú anyuja.

2010. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdésnek bőven elég a tíz perc. Ennyi idő alatt is felmegy a pulzusod, és ha látványos fogyást nem is eredményez, visszarázódni tökéletes. Aztán lehet emelni az időt. Nem szabad hirtelen megerőltetni magad! Nagyon jól csinálod, csak így tovább! :)
2010. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló,én sokáig sportoltam,és én 20percről tudok.

Kérdezőnek.Semmi köze a mensidnek a futáshoz.

2010. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokimat, aki azt mondta idézem: Maga, 4 hónapja fel lett vágva! Könnyű mozgást lehet végezni, de a futás császárnál csak fél év után, fokozatosan ajánlott! Lehet, hogy megerőltettem magam, és ezért jött meg, ha nem múlik el pár nap alatt akkor uh.-ra kell mennem. Köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!