Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » H1N1 kinek mi a véleménye az...

H1N1 kinek mi a véleménye az oltásról?

Figyelt kérdés
Beadni vagy nem adni,de nagyon kicsiknek nem nagyon jó ugye 1 körül?
2009. nov. 21. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek hagyjátok már ezt a témát! A kiemelt kérdések közt is van egy, ott is vitatkoznak!
2009. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ide mindenki olyan kérdést ir ki amilyet akar.Aki nem akar rá válaszolni az kérem átugorja.téged se kényszerített senki hogy válaszolj kedves első.

1 év alatt be sem szabad őket oltani.Azt pedig,hogy a szülők közül ki oltatja magát az a ti magánügyetek.A rokonságba van orvos,igy tőle tudom,hogy sokkal nagyobb a felhajtás körülötte mint maga a vírus.jó esetbe észre se lehet venni.kapsz itt majd összeesküvés elméletekről szóló válaszokat,meg népirtás,meg felelőtlenség.

A természetes védekezés a legfontosabb.erős immunrendszert nem tud annyira megtámadni.sok vitamin,jó erőnlét,rengeteg szellőztetés.a rokon szerint ez többet segít barmiféle védőoltásnál.mi ezt tesszük.

2009. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves második! Első vagyok :)

Csak azért írtam, mert ezekre a kérdésekre sajnos már nem választ vagy véleményt írnak, hanem veszekedés, egymásra köpködés lesz a vége. És napjában 100 ilyen kérdés van...

2009. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy mit kérdezz itt az ember,úgy is az vége.szemét lett ez az oldal sajnos.
2009. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17:20-assal egyetértek ( 17:19-es )
2009. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

mindennel foglalkoztok csak azzal nem hogy válaszoljatok. aki nem akar válaszolni lépjen már túl ezen a gyerekes vergődésen, és a választ végül nem is kapta meg....

én pl. nem oltatnék

csak nagyon vigyáznék, vitamin ezerrel, tömeg kerülése stb. , január második felére ígérik egy újabb hullám érkezését, reméljük jó hideg lesz és akkor annyi..

2010. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!