Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet adjak nekik?

Milyen nevet adjak nekik?

Figyelt kérdés

Egy kismama vagyok, és 1 hónap múlva szülök ikreket.(1 lányt és egy fiút.)

Nem tudom, hogy milyen nevet adjak nekik. Főleg a fiúnak. Kérlek segítsetek. Ilyen őskori neveket, mint Erzsébeth nem akarok adni. Inkább Laura, Dorina, Kíra stb. De a férjemnek nem igazán tetszenek. Fiúból meg csak a Roland az ötletem, de annyi Rolandot ismerek, hogy azt nem igazán szerenék. Segítsetek!


2009. nov. 21. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Beirod a google.ba hogy magyar nevek és kidobja az összeset.Nem hiszem hogy neked mindenképpen az tetszene amit pl:én tanàcsolnék.

Nekem a lànynevek közül tetszik a Dézi,és Amira,fiu nevek közül Maximilian,Roni,Gergö,Kevin.

Sokaknak meg ez nem tetszik.Mindenesetre sok boldogsàgot,eröt kitartàst az ikrekhez,és ikreknek!

2009. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Gergő és Georgina

Márk és Manna vagy Manon

Mira és Máté

Keve és Kitti

2009. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ármin és Lili
2009. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Fanni és Bálint. Vagy, Tamás és Tamara. Amúgy nagyon teszik az előző, az Ármin és Lili is. :-)
2009. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Várok még hasonlókat.

Kedves első válaszoló! A Roni melyik névből ered?

2009. nov. 21. 13:14
 6/23 anonim ***** válasza:
Linett és Álmos
2009. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A Roni az az Áronból.
2009. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok a Roni,magàban Roni,miböl ered nem tudom,Baràtnöm 6 honapos fia van igy anyakönyveztetve.Szerintem aranyos
2009. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hát igen Roni még bejön, de úgy, hogy Áron, nem igazán.

De azért köszönöm.

2009. nov. 21. 13:23
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc lányneveim: Zília, Renáta, Regina, Noémi, Vivien. Fiúnevek pedig: Richárd, Gergő, Levente, Olivér, Máté. Nem tudom ezek neked tetszenek-e, de gondoltam leírom hátha valamelyik megfog.
2009. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!