Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet adjak ha lesz...

Milyen nevet adjak ha lesz kislányom?

Figyelt kérdés
ritka féle nevek legyen
2009. márc. 1. 14:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Csenge, Luca nekem ezek nagyon tetszenek,de a Luca a páromnak nem tetszik, a Csengét meg a nagybátyámék lenyúlták.

De tetszik még az Illangó, Bíborka is. Ha beírod a google-ba hogy lány nevek, ki fog dobni csomó oldalt ahol rengeteg van.

2009. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom Napsugár.

Elég ritka neve van, főleg hogy már 6 éves, akkor még ennyire sem volt elterjedt:)

Ha a második is lány lett volna akkor a Bíborka nevet adtuk volna neki.

A tömegneveket én sem szeretem, de sokan ragaszkodnak a hagyományokhoz.

Sok sikert!

2009. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a teljes választék. Nehéz úgy tanácsot adni, hogy nem ismert a vezetéknév. Ha a vezetéknév nem tartozik a gyakoriak közé,én óvakodnék a nagyon ritka névtől, mert bőven elég egy nevet magyarázni.

2009. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomat Annabellának hivják.Csak a kalendáriumba van a névnapja megjelölve.A férjem adta neki először furi volt.De most már nagyon jó.Szoktam Annabellinek nevezni m,eg ha rosszat csinál akkor azt mondom neki mindig Anna és tudja hogy most biztos bajvan.
2009. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én kislányom Paulina, a jelentése kicsi. Nagyon ritka név.
2009. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom Amina.
2009. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom Hanna Zsanna. Persze a Hanna nem ritka már manapság de Zsanna ismerősünk nincsen. Bár tényleg jó lenne ismerni a vezeték nevet is. De Arabella is ritka, vagy Borostyán, Bereniké, Bíborka, Gréta. Nálunk legalábbis még ezek voltak a lehetőségek. De a vezetéknév nagyon fontos a név választáskor.
2009. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom Dalma Adél.A Dalma sem olyan gyakori név,én egyet sem ismertem személyesen.De tetszenek a Gréta,Léda,Liza,Maja,Stella,Violett nevek is!
2009. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
az én kislűányom Kincső...ez nagyon szép név szerintem
2009. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém Tamara lesz.
2009. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!