Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 0-18kg-ig gyerekülés általáb...

A 0-18kg-ig gyerekülés általában hány éves korig jó a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Nekünk most 0-13kg-ig hordozónk van de már kicsi pedig csak 7,5 kiló viszont 9 hónapos és a hossza miatt kényelmetlen neki. Arra gondoltam, hogy 0-18-as lenne jó (mivel kicsi baba) de nem tudom hány évig tudnánk használni. Azért jó lenne legalább 1,5 évig használni. 2,5-3éves korig jónak kell lennie, nem?

Egyébként 9-36-ig ülést meg kaptunk de az hatalmas! Szerintem 3 éves kora előtt biztosan nem lesz jó.


2009. nov. 21. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. A lányom 8hónaposan kapott ülést a hordozó helyett. 9-25kg-ig valót vettünk, nagyon kényelmes, 3fokozatban dönthető az ülés és szintén 3fokozatban állítható a biztonságiöv. Még nem volt 9 kiló amikor cseréltük. Néztünk 36kg-ig ülést, de azok nem voltak dönthetőek és el is veszett benne. Szerintem 0-18kg-ig ne vegyetek. Nem érdemes.
2009. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is elég hamar kinőttük a hordozónk, viszont babám akkor nem volt még 8 kg, úgy, mint a tiéd. Ami nálunk még rosszabb volt, hogy babám még akkor nem ült (hosszú baba-5 hónaposan volt 68cm). Mi ezért ezt az autósülést vettük.

[link]

0-25 kg-ig jó. Nagyon megvagyok vele elégedve. Menet közben nagyon könnyen dönthető, ami szuper, mert néha bealszik. Elején még használtuk a szűkítőt, de már kivettük.

Én sem vennék 0-18 kg-ig, mert szerintem gyorsan kinőné.

2009. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogy van 0-25-ös méret is. :p Még jó, hogy megkérdeztem! Milyen jó, hogy van ez az oldal! Igazatok van így tényleg jobban megéri az. A 9kilótól kezdődő ülések nem tudom mikor lesznek jók de szerintem kb.fél év múlva, olyanban meg nem akarom beletenni ami nem neki való súlyban. Ja, és még Ő sem ül egyedül. Lehet, hogy mi is olyat veszünk amit belinkeltél.

Köszi a segítséget nektek!

2009. nov. 21. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!