Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet fogat mosni egy 15...

Hogy lehet fogat mosni egy 15 hós babanak? Már nem nagyon engedi. Illetve hogyan lehet megtanitani köpni? Hogy köpje ki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
éN azt találtam ki, hogy fogtam a fogkefét és mintha magamnak mosnám vicsorítottam és mondtam, hogy zszszszs....persze ezt többször eljátszottam és annyira megtetszett neki, hogy tartotta ő is a száját, hogy csináljam neki is. Persze neki már sikáltam is a fogát, de a zszszs nem maradhatott el. annyira beleélte magát, hogy volt amikor fél órán keresztül csak fogat mostunk. Most már ha meglátja a fogkefét akkor rohan be az ágyra( hülye szokás tudom...), behelyezkedik és várja a zszszs-t...Köpni még szerintem nem tudod megtanítani. Van két éves unokatesónk és azt hiszem még ő sem köpi ki.
2009. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lánykám sem engedi mindig.Pedig lelkesen hozza a fogkefét és a fogkrémet.Köpni majd 2,5 évesen tanul meg.Addig is kipróbálom az előző író módszerét.:-)

15 hós

2009. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!