Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor lehet megtanít...

Hogyan és mikor lehet megtanítani a babának hogy nem csak fogja hanem emelje is meg a cumisüveget/itató poharat? +egy kérdés

Figyelt kérdés

A babám ügyesen megfogja a fülét de nem érti hogy meg kell dönteni hogy jöjjön is valami belőle!10 hónapos!fogalmam sincs mikor iszik így egyedül egy baba,mert ő az első!

A másik kérdésem hogy éjszaka felkel a baba arra ha fázik?

Azt halottam hogy igen.Gondolom ficereg meg ilyenek.Köszönöm


2010. szept. 7. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első részére nem tudok válaszolni, mert a kisfiam valahogy magától elkezdte megemelni a fogantyús cumisüveget, majd a csőröst, 8,5 hónapos korára tök egyedül ivott.

Azt pedig, ha fázik, úgy veszem észre, hogy nyögdécsel, és nem alszik el addig, amíg be nem takarom.

2010. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Húú,akkor meglepődsz, de nekem 3 hós korától issza magától a Folyadékot. Először csakodatette a kezét, a kezemre és lassan elengedtem. Így maga tartotta. Addig míg nem ült nem volt probléma. Majd mikor ülni kezdett akkor mindíg egy pillanatra megemeltem neki, hogy érezze a küölömbséget és elengedtem. Hamar rájött(1-2 nap)és már ment segítség nélkül is.

A másik válasz: igen, felkel, nyöszörög, akár sír. Ha melege van akkor is. Nekem 9 hós a kislányom és mindíg jelez, ha lefordul róla a takaró és fázik.

2010. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is 10 hósan vettem neki fogantyús cumisüveget.

Első alkalommal reggeli tápit kapta benne, lefektettem a habtapira, párni a feje alá, és megmutattam hogy fogja az üveget. Mivel reggel nagyon éhes, így tartotta ügyesen, meg sem mozdult. Azóta az etetőszékben eszik, azt mondjuk nem tudom annyira eldönteni, így a végén segítek neki dönteni az üveget, előbb-utóbb megtanulja, már 1 éves.

Próbáld ki Te is, pl. az ágyban, ha nem tápis, akkor itallal napközben.

2010. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!