Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álometetés? Ti meddig csináltá...

Álometetés? Ti meddig csináltátok, vagy egyáltalán meddig lehet?

Figyelt kérdés
délután 5 körül van az uzsonna és utána fürdetés, már alvás is 7-kor, mert egyszerűen nem bír fenn maradni. Így a vacsit már úgy kapja, hogy alszik, de meddig lehet ezt így csinálni? Vagy hogy lehetne ezen változtatni? Fürdés után már annyira álmos, hogy el se fogadj a vacsit, meg túl korai is lenne (az álmossaág elnyomja az éhséget)
2009. nov. 21. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

te jó ég... és mikor kel?? ez nagyon korai, próbáld húzni az időt... vagy napközben altasd el mégegyszer napközben...


Mi a barátok közt után, olyan fél 10 körül fürdünk, és utána alszik. De van hogy nem rögtön. 9-től meg csupaszkodás van fél 10 ig.

2009. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

4,5 hónapos és napközben is állandóan aludni. Kérdeztem is azorvost, védőnőt, normális-e, hogy ennyit alszik, de azt mondják. igen. De annyira sokat, hogy van, hogy reggel felkel 6-7 körül, 9-10 kor már simán alszik, utána megint egy kicsit ébren van,aztán van, mikor déltől 3-4-ig alszik. Hát szerintem ez sok. De mindenki azt mondja, örüljek neki. Persze, lehet örülnék is, ha nem az lenne, hogy amíg ébren van, azaz felkelés után 1 óráig még mosolyog játszik, elvan, utána már kezdődik is a nyűglődés, hogy ő álmos. DE! elaludni nem bír magától, csk ha elringatom. Különben meg sír és látszik, hogy álmos. Dörgöli s szemét, ásítozik ilyenek. Ha nem altatom el, akkor meg kitör a világháború.

?

2009. nov. 21. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idős a babám. 7-kor kell két óránként alszik egy felet. Este 7-kor már ő is alszik, 5-kor eszik, majd megcumiztatom alvás előtt is, el is fogadja, és hajnal3-kor kér legközelebb,meg reggel 7-kor enni. Szerintem egy ilyen kisbaba ne is legyen fenn este 9-10-ig,később is ezt szokja meg.
2009. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!