Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért használtok éjszakára...

Miért használtok éjszakára más márkájú pelust, mint nappalra?

Figyelt kérdés
Írjátok meg légyszi,h milyen márka és egyik miert jobb,mint a másik!Köszönöm :O)
2009. nov. 21. 03:45
 1/9 anonim ***** válasza:
én pamporst használok északára,nekem az jött be,mint jó nedvszívó képességű,és kényelmes.Nappalra hagginst szoktam venni,vagy sima tescósat.most éppen azért mert az jön a foga és hasmenése van.így az olcsóbbat adom rá napközben,mert úgyis azonnal tisztába teszem. nem mindeggy,hogy 25/db vagy 50/db áron van a pelus.
2009. nov. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Huggiest használok nappalra és éjszakára is. Csak pont mérethatáron vagyunk, így éjszakára a nagyobbat, nappalra a kisebbet. A nagyobba több fér, ezért.
2009. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak Liberot használunk,nekünk ez vált be. :) Volt már,hogy kipróbáltam másikat de egy sem jött be,mindig csak a bosszúság volt.
2009. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is liberót használunk éjjel, nappal.
2009. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nappal Pampers-t használok,éjszaka már nem cserélek pelust,így éjjelre Babylove vagy Libero pelust adok a fiamra.

Azokba több pisi fér,így kibírja reggelig!

2009. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én olcsó gazdaságos nadrágpelenkát használtam nappalra, éjjelre pedig a Pampers active babyt mert ez volt az egyetlen amiből nem folyik ki 12-13 óra alvás után a pisi, amúgy is nagy ivó lányomnál. Aztán az olcsót már elhagytuk, mert elegem lett hogy napközben is át kell öltöztetni mert ha bekakilt mindenhol olyan volt csak a pelenka maradt tiszta :)) így most már nappalra is Pamperset használunk, de kinél mi jön be, ezt csak úgy tudod ha kísérletezgetsz.
2009. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nappal pelenkadiszkontos( Bo-Gi pell), kibírná az éjszakát is, de kicsit csomósodik, így kényelmetlen neki.Éjszakára DM-es.
2009. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nappalra Pamperst,éjszakára Huggiest.Ez akár 12 órát is kibír,a Pampers viszont vékony,ezért nagyon kényelmes a kicsinek.
2009. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

3hetes a babánk és lassan kirajzolódik bennem,h melyik pelus miert jobb! Jelenleg úgy néz ki,h nappal Pampers 2-es -nagyon kényelmes,extra puha,vékony,száraz popival- este DM Babylove -magas derék,puha,jó nedvszívó!

Köszi a válaszokat! :O)

2009. nov. 22. 02:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!