Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik használnak bébiőrt, ti...

Akik használnak bébiőrt, ti is jártatok már úgy, hogy megszólalt és rohantatok a babátokhoz, aki szépen alukált?

Figyelt kérdés
Más baba sírása hallatszik ilyenkor, vagy ilyen gyorsan visszaaludna?
2009. nov. 20. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

MI csak egy éjszaka használtuk.Panelban lakunk.Hallom, hogy sír a gyerek, átmegyek, édesdeden alszik.Visszamegyek a hálószobába, és még mindig sír a gyerek.Egy másik gyerek.Bébiőr kikapcs.Még azt is meghallom a szomszéd szobából, ha egyet nyikkan, nem kell a bébiőr.Légzésfigyelő van, az működik.

2009. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem van amikor álmában sír és mire odaérek már semmi. Különben én nem szoktam rohanni pont ezért. Többször volt már, hogy fél perc után abbahagyta tehát magától vissza is aludt.
2009. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor is - is. Nem vagyok egyedül. Furcsa, hogy más baba is így hallatszik, pedig mi nem is panelban lakunk, de úgy látszik mindegy.
2009. nov. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!