Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hizik úgy mint...

Miért nem hizik úgy mint eddig? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapos a kislányom. Általában egy nap 5-6 szor szopik egy nap. Az elmúlt bár napban nem hizott szinte semmi. Mitől van ez? Aggódjak? 3650 g.mal született most 5430 g. Eddig minden hónapban hizott közel 700 g-t, most alig vagyunk 500 g-nál. Más is volt igy?


2009. nov. 20. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem értek hozzá, de a barátnőm babája pár nap múlva lesz 4 hónapos és 8 kg, és folyamatosan csak nagyobb
2009. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 3800g-mal született. Most 5hónapos és 6,8kg. Vannak idők,amikor többet,van mikor kevesebbet hízik. Ez így van rendjén,ne aggódj. Fél éves korára meg kell duplázni a szül.súlyát,az én kislányom nem fogja,de azt mondta a doktornő,h nincs lemaradva.


Ha kislányod 3hónap alatt hízott 1780g-mot,akkor tételezzük fel,h a köv.3hónapban is annyit fog,akkor 7210g lesz.Kb.ott van a duplázás.

De ez nem törvényszerű. Heti 100g-mot híznak átlagosan,tehát ha 400at hízik sincs gond. :)

2009. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiam gyarapodása is lassult a 3. hónap után, 5. hónap után belehúzott megint.

Szerintem ne mérd, max. hetente, de inkább 2 hetente...

2009. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! A napi súlya sokmindentől függ (evés előtt, után, kakilás/pisilés előtt, után mennyivel méred). Teljesen természetes, ha egyik napról a másikra visszább esik, vagy tartja.

Illetve szerintem a babád súlya is teljesen renden van. Mi 3.640grammal születtünk és 11 hetesen 5.410 gramm. Ennek nagy részét az utóbbi hetekben szedte fel. 1 hónaposan 30 dekát hízott!

Napi 4-5ször szopizik.

2009. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. S nem is veszem rajta hogy többet akarna enni. Mi lett végülis a babáddal?Ezt én irtam ki most,remélem tud valaki segiteni: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..
2010. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!