Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 62,5cm négy hósan kevés? és a...

62,5cm négy hósan kevés? és a 6,78kg? kislány? Most nem nőtt és csak fél kg-ot hízott egy hó alatt eddig 1kg és 4cm ket. Ha eléri a dupláját a születési súlyának 3720 akkor már nem hízik annyira?

Figyelt kérdés
mennyivel fog kevesebbeket hízni ha már megduplázta a súlyát? ja és jön az első foga, lehet hogy ezért hízott kevesebbet?
2009. márc. 25. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
lelassulnak egy idő után a növekedésben. képzeld el mekkora lenne ha 2 éves koráig igy nőne. semmi gond a babával jó sulyban és hosszban van!
2009. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, igen már belegondoltam , elég vicces lenne:-) csak megijedtem mert eddig mindig megdícsérte a doki most meg hümmögött...
2009. márc. 25. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hónaposan volt ekkora, bár ő kicsit kisebb volt születésekor. Miután megduplázzák a súlyukat a babák, akkor már valóban kevesebbet híznak. Ez is, mint minden babafüggő. Az a fél kiló ennyi idősen igen szép hízás. Képzeld, mekkora lenne a babád 1 évesen, ha továbbra is 1 kilókat hízna havonta!..:DD Szép, nagy babád van, nyugodj meg!
2009. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én fiam 3 kg-mal született, most 4 hósan 62 cm és 6,35 kg. Nem túl nagy baba, de arányos és jól gyarapszik.
2009. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!