Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hízik úgy mint...

Miért nem hízik úgy mint eddig? 7hós

Figyelt kérdés
MOst kezdett el állni magától, kijött alul a 3.foga és felül is jön 2. nem volt rossz étvágyú. 2x eszik főzit, 1x gyümit többi szopi, igaz éjjel is kel szopni. most kezdtük el a lisztes főziket a doki tanácsára, mert nem hízott csak 30dkg-ot egy hó alatt, amúgy nagyon húsos,sonkás, tokás baba, 8kg. Ja és a húst kihányja csirkét pulykát.
2009. jún. 22. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó sokat mozog!:) az èn picim is nagyon leállt a hizással pont 7hósan, bár ő még nem ilyen kis akrobata, kúszik-pörög , ez a tudomàny, most 7,5 hós. Kevés volt a szénhidrát, amit adtam neki, sok volt a fehérje amit a tejből, nálunk tápiból kapott, ezért áll egy kicsit a súly. Ha te főzol, 2krumpli is mehet a főzibe, vagy én kukoricakiszttel kezdtem el berántani, olyan igazi főziíze lett, ugy turmixolom le. Én még búzalisztet nem merek adni ekkora mennyiségben. A kukoricát meg eheti, gluténmentes és jól hizlal egy kis kukoricaolajjal:). Meg nem simán adom a gyümit, hanem sinlaccal keverve vagy tejpépporral, ezektől a hèten már látom a gyarapodást, nő a bendő:))
2009. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
glutént a doki javaslatára adok, tejpépet meg az ő javaslatára nem mert hogy tejjel semmi formában ne találkozzon. sima fehér liszttel és napraforgó olajjal kapta a főzit szóval sima rántással. néha én főzök de ha pl sütőtököt eszik azt nem tudok most én csinálni. ja és persze már kúszik is és mászik is mikor milyen kedve van, de amúgy mikor a doki lemérte azt mondta jó a súlya csak mikor megnézte a saját görbéjét ahhoz volt kevés a gyarapodás, bár én nem aggódom mert hiába akartam többet adni neki vagy nem ette meg vagy kihányta a fölösleget. szóval a gyerek sem hülye, tudja mennyi kell neki és ezek után nem is tömtem nehogy megutáljon enni mert most nagyons zeret
2009. jún. 22. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos a 30 dkg pont jó ebben a korban. Nem is értem a dokidat.
2009. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként miért hízna úgy mint eddig? Számold ki hány kg lenne pl két évesen!!! Lassul a gyarapodás. A dokid egy idióta, kicsit felhúztam magam. utsó
2009. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!