Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FLP-s aloet hányszor adhatok?

FLP-s aloet hányszor adhatok?

Figyelt kérdés
7és fél hós kisfiamnak piros a torka, kicsit rekedtes a hangja és folyik az orra.hányszor fújhatok firstot neki és mennyi aloe activatoet adjak 1nap?ma kezdtem el a homeogene 9et is adni neki.Mennyi idő alatt jön helyre ezektől?Orvoshoz nem akarom vinni, láza nincs.Ja, és még a foga is kínozza.Tudtok még vmit ajánlani ezek mellé?
2009. nov. 20. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.Azt,hogy vidd orvoshoz,hátha ő jobban meg tudja vizsgálni.Vagy a tüdejét is rendben találtad?

Nem szoktam én sem minden tüsszögés után orvoshoz szaladni a gyerekkel,soha nem kapott még antibiotikumot 18 alatt,de ettől a házi kuruzslós megoldásoktól a falra mászom.

2009. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs, de Nem ezt kérdeztem!!!
2009. nov. 20. 14:20
 3/3 anonim válasza:
Nyugodtan fújd neki a Fi rst-öt az Activatort viszont csak a testsúly felének megfelelően max naponta 3x cseppenteni abba amit iszik a baba,az orrába neki még nem ajánlanám,mert csíp inkább oda is a First-öt csepegtesd abból viszont naponta többször is.A fogára nyugodtan ecsetelheted az ínyét bármelyik termékkel és plusszban ajánlom még az FLP Royal Jelly termékét porrá törve.Nyugodtan bízzál meg ezekben a termékekben és ne hallgass arra aki az ellenkezőjét mondja neked az még nem használta ezeket a termékeket vagy nem megfelelően és azt hiszi ő már mindent tud,de azért az ő véleményét is tiszteletben tartjuk.Ha bármilyen kérdésed felmerülne írj privin és megbeszéljük a teendőket.Jó egészséget!
2009. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!