Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most már ilyen rossz evő...

Most már ilyen rossz evő marad a babám?

Figyelt kérdés

Másfél éves lesz a babám,és most kezdünk túl lenni egy vírusos náthán.nagyon étvágytalan lett,és úgy látszik nem is igazán akar helyre jönni.

Régen megevett mindent és szépen,most meg fél adag főziket eszik,joghurt,gyümölcs,süti megy,de kenyér,felvágott nem igazán.Még a betegség miatt ilyen,vagy most változik?

Azért félek,mert sokaktól hallom hogy az addig jó evő gyerekből egy válogatós rossz evő baba lehet kb ilyen korban elkezdve.Akár betegség után is.Ti is tapasztaltatok ilyet?


2009. nov. 20. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Óóó kis korában az én fiam is nagyon jó evő volt, aztán másfél évesen már semmi nem kellett neki szinte. Most két éves, de itthon a mai napig csak az üres kenyeret és a virslit eszi meg (a kis finnyás a színhúst bezzeg köpködi kifelé), na viszont a bölcsiben... Ott nekem nem hiszik el, hogy itthon nem eszik, mert ott ebédre 3 tál főzeléket betol, uzsonnára 4-5 kiflit meg hasonlók. Na én meg ezt nem akartam elhinni :) Ilyenkor pénteken nem is kéne bölcsibe mennie, mert itthon vagyok, de átviszem, mert ott legalább eszik. Én nem értem mi a baja a főztömmel, mindenki azt mondja, hogy jól fözök. Nekem mondjuk mindegy, a lényeg, hogy eszik, és ha a bölcsis kaja kell, hát egye azt. Amúgy szerintem inkább azért eszik, mert ott van a többi gyerek és ők is esznek, itthon meg csak velem ehetne, és gondolom jobb neki a sok gyerekkel együtt enni. Szóval szerintem nem kell attól tartani, hogy rossz evő marad, talán majd ha közösségbe kerül, ő is elkezd enni megint rendesen. Mostmár azért az én fiam is több mindent megkóstol legalább itthon, mert a bölcsi előtt még arra sem volt hajlandó, ha meglátta a kanalat, elfutott.
2009. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szép kilátások:-(

Remélem igazad van és ha nálunk is így lesz,akkor bölcsiben rendeződik.

2009. nov. 20. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!