Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen nyugtalanul...

Miért alszik ilyen nyugtalanul a 3 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
Idáig semmi probléma nem volt vele, este 8kor elaludt, 3kor kelt, majd kb 7kor volt a következő etetés. Mostanában, pár napja elalszik este, 1ig alszik, utána óránként felkel, odaadom a cumiját, nyűgösködik, odavissza forgatja a fejét, látni hogy nyugtalan. 3kor eszik éjjel, alszik utána másfél órát, és kezdődik az egész előlről, nem alszik már vissza olyan mélyen mint előtte. Nem tudom mi változott meg, mindent ugyanúgy csinálok mint idáig, mégis nyugtalan valami miatt.
2009. nov. 20. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónapos kisfiam ugyanezt csinálja!!! Már kb 2 hete. És nem tudom mi az oka, eddig nem volt gond. Remélem ír valaki valami hasznosat. Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de tudd, nem vagy egyedül...( és én is megnyugodtam kicsit hogy nem csak nálunk fordul elő )
2009. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semmi gond, hogy nem a kérdésemre válaszoltál, remélem éln is hogy ír valaki valami hasznosat. Én még gondolok nálunk arra, hogy meleg van a lakásban, úgy, hogy még a radiátorok is le vannak tekerve, 26 fok van!!!
2009. nov. 20. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Még mielőtt nem olvastam el a kommentedet ezt akartam írni, hogy lehet hogy túl meleg van.

Rengeteg szerintem a 26 fok. A barátnőm volt így a kislányával nyáron. Nem bírta elképzelni, hogy miért nem alszik aztán rájött, hogy a gyereknek halálosan melege van. Hiába ő paplannal takarózott a gyereknek elég volt egy textilpelus alatta a gyereken egy bady. Nálunk éjjel 19 fok van. A kicsin egy hálózsák, és betakarom a vastag plédjével. Reggel 8 ig alszik 8 hetes kora óta, most 8 hós. Nyáron én is csak egy textilpelussal takartam be, 24 fok volt.

2009. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
húú, akkor nálunk aztán jól bevan öltöztetve. Egy hosszú ujjú body, meg egy rugi. Szegénykém. Csakhát ugye félek, hogy megfázik. Talán megpróbálom éjjel kevesebb ruhát ráadni. Azaz igazság, hogy hálózsákunk nincs, mit adjak rá, ami nem túl vastag? Rövidujjú body, meg rugi?
2009. nov. 20. 11:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2.5 hónapos, születése óta hosszú ujjú body, rugi van rajta. Éjszaka vastag takaróval betakarva alszik - ezt szereti. Mostmár csak 26 fok van nála éjjel - letekert radiátorral - amikor hazajöttünk a kórházból 29 is volt... Panel átka. Mivel eddig jól aludt, ezért gyanítom nem a meleg a gond és le sincs izzadva. Nálunk 2 napja megy ez a nem alvósdi. Bár hála égnek még az éjszakát nem érinti, csak a nappalt.

Én két dologra gondolok: időjárás, front; vagy pedig az evés: kisfiam szintén kb 2 napja feleannyi idő alatt jól lakik, mint eddig.

2009. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11:36os vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy nálunk is a fejdobálás megy és ficereg, amikor megébred. Hason alszik csak. Látszólag olyan, mintha most kényelmetlen lenne neki hason, ezért gondolok a hirtelen sok kajára, mint bűnösre.
2009. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na akár én írtam volna a kérdést.Szintén három hósak vagyunk, és ugyanezek a "tünetek".Én sem tudom mi lehet a baj, lehet hogy melege van?Pedig nálunk nincs is 26 fok.De én sem merem gyengébben öltöztetni(hosszú body, é rövid újjú rugi).
2009. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!