Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell sokat várnom ha...

Miért kell sokat várnom ha láttják, hogy kisbabával vagyok?

Figyelt kérdés

Ha van időpontom a fogorvosnál, és láttják, hogy kisbabával vagyok ott. Akkor miért nem hívnak be időben?

Már ha tényleg időben én jövök.

Csak mert volt olyan eset, hogy 10re voltam beírva, ráadásúl egy másik csaj is és mikor kivártam a soromat, azt a 1,5 órásat, ott álltam az ajtóba már készen arra, hogy bemenjek. Erre mikor az asszisztens kinyitja az ajtót behívott egy férfit (ismerte mert a nevén szólította) szerencsére a férfiban volt annyi hogy előre engedett mert már rég vagyok ott és kisbabával.


A másik meg a szimpla van időpontom és órákat kell várnom a babával.

Úgy láttom, hogy csak velem csinálja ezt.

Körzeti fogorvoshoz járok, mert sajna nincs pénzem másikra.


Na ilyenkor mi van? Kihez forduljak a panasszomal? Én úgy tudom, hogy ők vannak értem nem pedig fordítva.

Talán szóljak rájuk vagy mit tegyek?

Nem miattam, a babám nem tud sokáig ott el lenni!


2009. nov. 19. 19:22
 1/8 anonim válasza:
50%

biztos oka van annak,hogy nm halad a sor.nem a te bosszantásodra történik!ne haragudj meg,de nekem herótom van attól,ha elmegyek az orvoshoz időre a kisgyerekesek elvárják h előreengedjem őket.iskolába járok,dolgozom,és baromi dühítő hogy még nekem kell magyarázkodnom.ilyenkor nem lehet vkire rábízni azt a gyereket?

rohanó világot élünk,nincs mindenkinek arra ideje h titeket előreengedjen!

ne haragudj ha bunkó voltam,de már nagyon elegem van...

2009. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem haragszom rád, megértem. De én oda írtam, hogy én végig várom a soromat és akkor se juttok be, mert még elöttem behívnak valakit. Úgy hogy láttják babával vagyok.

A párom ott van velem, vigyázz a babucira, de ő se bír vele sokág.

2009. nov. 19. 19:35
 3/8 anonim válasza:

igen,ez meg az orvosok bunkósága.szerintem ilyen helyzetben amikor időpontos vagy és te következnél(a gyerektől függetlenül)hívd fel az orvos figyelmét a gyerekre.nem pattogva,mert attól csak kiakad mindenki a váróban(tapasztalat).biztos nem lesz olyan bunkó,hogy nem téged hív be.az ilyen kismamákat mint te szivesen előreengedem ha van időm :) tetszik a hozzáállásod:)

amugy 1. voltam

2009. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

engem leginkább az bosszant, mikor már én vagyok soron, és akkor félre akarnak lokni (pénztárnál, hivatalban stb), jopárszor megesett, általában beszoltam, pedig nem vagyok beszologatos tipus.

hozzátartozik, hogy:

soha nem probáltam elozkodni, elonyt huzni abbol, hogy gyerekkel vagyok, hisz magam vállalom, hogy cipelem magammal. (mi mást is tehetnék?) de nehogy már valaki félre akarjon lokni, amkor tartogatom a gyereket és kivártam a soromat??!


van pár pozitív tapasztalatom is, orvosnál, hivatalban volt, h elore hívtak. gyogyszertárban dolgozom, jopár baba és anyuka megfordul nálunk, én szintén elore szoktam oket hívni, kulonosen ha látom, h már nagyon nyugi, vagy tartogatni kell, stb. ellenpélda egy kolléganom, akinek minden mindegy és meg sem lát ilyet:(((( a te orvosod is ilyen lehet. nincs erre eloírás, amit be kellene nekik tartan, szimplán csak emberség kérdése. szoval bunko.



a kedvencem viszont az, hogy az orvosi vároban az akkor másfél éves fiam a legkisebb, beteg, belém bujik, minden ulohely foglalt, apukák, anyukák, nagy gyerek ulnek végig a padokon, apuka ujságot szétterítve olvas, én meg már nem bírom hogy tartani a lázas gyerekemet, aki csak a nyakamat szorongatja, letenni sem lehet...senkit nem érdekel, mindenki rég elfelejtette, hogy az ové is volt kicsi:(((

2009. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem, amit írsz, mert én is nagyon sokat tapasztalom, hogy tojnak bele az emberek, hogy valaki kisgyerekkel órákat vár. Akinek nincs gyereke, az még nem tudja, milyen az, mikor egy idő után a türelmetlenné váró gyerek elkezd hisztizni. Nem kívánom senkinek. Én is voltam dolgozó-suliba járóként várakozó fiatal, de akkor más volt várakozni, meg most is más.. sokkal nehezebb.

Amúgy ha a párod úgyis elkísér, tehát ráér, miért nem hagyod otthon a picivel, és mész egyedül fogorvoshoz? Akkor nem kéne vele várni hosszú ideig.

2009. nov. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sajna ez emberség kérdése,hogy mennyire figyelnek rád(itt pl egyáltalán nem):(((van ahol előre engednek,és van ahol meg elém furakodnak 9 hós a fiam,párom reggel7 től estig dolgozik.annyi féle ember van,sajnos a hülyék többségben.a múltkor gyógyszertárban 3 an mentekbe elöttem mondván ,hogy gyorsak lesznek én végül feladtam,párom ezalatt próbálta tisztába tenni babánkat a baba mama szobában de ő nemboldogul olyan jól és üvöltött neki a kicsi,nyakig szarosan.namost kedves diák válaszoló ilyenkor,hogy magyarázzam meg a gyereknek ,hogy ez egy rohanó világ és a diáksrác azért vág be elém mert ő nagyon siet???amúgy én sem akarok mások elé kerülni csak a kivárt idő után sorra kerülni és nem még +várni.nem magunk miatt izgulunk hanem a picik miatt,nekünk is rohan az idő!!sajna nem mindenkinek van kire hagyni a gyereket.majd ha lesz gyereked más szemmel látod ezt a kérdést.bocs az off ért .


szerintem legközelebb finoman mondd a vizsgálat közben,hogy szegény babád milyen nehezen bírja a várakozást.ha ebből sem értenek akkor tényleg bunkók.válts dokit ha többen vannak.

2009. nov. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,

tényleg nem könnyű kisbabával ilyen helyekre járni,én ha megtehetem,akkor nem viszem magammal a babámat,főleg,ha a férjem tud rá vigyázni.Persze,ha máshogy nem megy,akkor nincs mit tenni,de ilyen esetben,ha kivártam a soromat,akkor tuti felvilágosítanám a dokit,hogy én következek.

2009. nov. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg bunkó voltál kedves első válaszoló.Az én babám kilenc hetes, anyatejes, igény szerint szoptatom.Ez azt jelenti, hogy nem lehet kiszámolni, hogy hány óra hány perckor eszik.Mivel a cumisüveget nem fogadja el, nem lehet másra bízni, viszem magammal mindenhova.A kérdező pedig nem azt írta, hogy elvárja,hogy előreengedjék, hanem azt, hogy őt hívják be, ha ő következik.Függetlenül a gyerektől.
2009. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!