Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek karácsonyra...

Mit vesztek karácsonyra másfél év körüli babátoknak?

Figyelt kérdés
Kicsit tanácstalan vagyok, most volt 15 hós a lányom. Fogalmam sincs mit vehetnék neki karácsonyra. van egy rakás kacata :-) még egy vacakság nem kéne, ezeket is elpakolni készülöm, mert úgy veszem észre csak válogat, nem találja a helyét, csak pár kedvencet hagynék elől aztán cserélgetném őket...de valami értelmes mégis kéne a fa alá. Tudnátok segíteni?
2009. nov. 19. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Fisher Price tanulókutyust.. ő maga választotta, elkezdte ölelgetni a Cora-ban, így megvettük hogy ne lássa, és azt kapja (meg több apróságot, baba, kisautó, stb. bár néha gondolkodom, egyáltalán kell-e, mert 100 négyzetméteren lakunk, és mindenhol játék-hegyek... és legjobban mégis a Coca Colás palackkal játszik..)
2009. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hintalovat kapott 1 évesen a kisebbik a nagyobbik biciklit kapott másfél évesen
2009. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi kicsit off leszek, de a hintalóról nem zuhannak le az ilyen kicsikék?
2009. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 18hónapos,és imádja Thomast a vonatot,így azt kap,meg egy új babát(ez csak az én mániám :S )

Mikulásra gyurmát vettem,csak nem adok neki csokit?!

Meg esetleg egy plüss cicát még mert imádja őket.


Van esetleg kis játékkonyhája a lányodnak?Mert az én gyerekem 1évesen kapott és azóta is töretlen a szeretet.Imádja!!!Az be szokott jönni.Vagy pl a névnapjára vettem neki nemrég egy kis porszívót.Mert mindig a naggyal akart porszívózni.Így kapott egy sajátot,még szív is rendesen,és azt is imádja,mindig jön utánam ha én is porszívózok. :)

2009. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom épp ma másfél éves és triciklit kapott már így előre karácsonyra. De még gondolkodom egy babakonyhán, egész jók és már négyezer körül lehet kapni.
2009. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Kismotorja már van, a babakonyha jónak tűnik, de lehet, hogy azzal várok még egy évet. Nekünkis van hintalovunk, egész pontosan hintacsigánk, alacsony műanyag, már 1 évesen tudtta használni.azóta is szereti.

Egyébként erősen elgondolkodtam, hogy nem veszünk neki semmit, rokonoktól úgyis kap ajándékot, még nem éri fel észsel kitől mit kap, jövőre esetleg jobban lehet tervezni vagy ha már meg tudja mondani mit szeretne. Lehet, hogy gonoszságnak hangzik, de én sem vagyok híve az ötvenezredik dolognak ami nem érdekli, pedig nagy a házunk ,elférne...

2009. nov. 20. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!