Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 35 hétre született babátok...

35 hétre született babátok miket csinál már?

Figyelt kérdés
Voltak gondok a kora születése miatt?Pl:szívzörej vesetágulat,légzészavar?
2009. nov. 19. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Igazából én születtem a 35.hétre,nem a gyerekem.De azért leírom neked.10hónaposan már mentem ezerrel.Elég hamar is beszéltem.Viszont asztmás vagyok és szívproblémám is van.De ezek csak 5-6éves koromba jöttek ki.Jah és sokmindenre allergiás is vagyok.

2009. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első gyerekem pontosan 35.-hétre született!Oxigén hiány,keringés zavar,szívén luk,+még egy kis fertőzés!

5 napig lélegeztették és 2 hétig voltunk intenzíven!

Minden helyre jött csak 1-2 hónappal el volt maradva a fejlődésben!Most 3 éves és semmi probléma!

2009. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekem kislányom született 35hétre.szívzörejjel és vesetágulattal.Hál Istennek mára kinőtte mind a kettőt:)Most 4 hónapos.Már gügyög,kacag,mosolyog az idegenekre,nyúl a játékaiért,figyel mindent hosszan.Szépen tartja a fejét,az oldalra fordulással még csak próbálkozik,hason lenni utál,így nem is nyomja ki magát...kivéve ha rajtam vagy.az apján alszik el,akkor álmában kinyomja magát és a fejét is megfordítja.
2009. nov. 19. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ikreim születtek a 35.hétre. Szerencsére semmi probléma nem volt. Igaz az egyik kislány sokkal betegesebb, de nagy gond nincs. Most lesznek 8hónaposak. Már mindketten ülnek, állnak, másznak. Semmiben nincsenek lemaradva, sőt. Sokkal korábban csináltak mindent mint más időre született baba. Szerencsére nem voltak semmilyen hátrányban az "elvesztett" 5hét miatt.

2009. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!