Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az üveges bébiételt hogyan...

Az üveges bébiételt hogyan kell adni a babának? Úgy értem: meg kel melegíteni egy kicsit? Vagy úgy hidegen?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülyeséget kérdeztem, de első baba, és nemsokára kezdjük a hozzátáplálást.
2009. nov. 19. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
gyümölcsöt nem kell, a főzeléket érdemes kicsit.
2009. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam kóstolni, hogy milyen és ha magamnak melegíteném akkor neki is, még a gyümit is.
2009. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szekrényben tartom a bébi kaját, a gyümölcsöt nem melegítem, viszont az ebédet, főzeléket kitapasztalam a mikrómon fél perc és akkor olyan pont langyos.(Vedd le a fedelét :)

Egyébként nem muszály boltit adni, sokkal jobban jársz ha te magad csinálod neki, csak egy botmixer kell, és egy almát meghámozol, kockára vágod és botmixerrel turmixolod, vagy egy banánt, egy körtét,lehet kapni fagyasztott barackot előző este egy felet kiveszel a fagyóból, hűtőben másnap délelőttre kienged, és fél almát fél barackkal leturmixolva adhatod, vagy banán barack, körte banánt. Sokkal olcsóbb, mert így megúszod 50ftból, míg az üveges 250ft és ez legalább friss.

Ebédnél egy kis krumplit 1 almával megfőzöl majd azt is botmixerrel turmixolod, majd 1 krumplit almát cukkínit vagy tököt, egy krumplit megfőzöl 1 paradicsomot leforrázol héját lehúzod közepén a magos leves részt kikaparod és turmixolod, sült sütőtököt adhatsz neki.Megfőzöl 1 kg céklát, egyesével befolpackozod fagyasztod, s ha épp azt akarsz adni akkor 1 brugonyát megfőzöl majd 1 felolvadt céklát adsz hozzá és kész is. Egy burgonyát 1 répával megfőzöl turmixolod és kész.

Ha bele gondolsz délelőtt a gyümölcs, délben a főzelék 500-600 ft, így meg kijön 100ft ból kijön.

A boltinak bármilyet veszek mindnek ugyan az az íze!

Délután adhatsz neki tejpépet, mi a hippest és a milupát szeretjük.

2009. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem sokszor fog boltit kapni, mert már előregyártottam almapürét kisüvegekbe, van a fagyóban hazai barack,stb, de azért itt-ott a boltit is megkóstolja majd ( kaptunk pár üveggel ).

Én is inkább a friss dolgoknak a híve vagyok :)

2009. nov. 19. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!