Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkapta reggel a 2 hós...

Megkapta reggel a 2 hós oltást és a Prevenart. Most meg alig kap levegőt, úgy köhög és folyik az orra. Várjak reggelig?

Figyelt kérdés
Hajnalban is köhögött, mondtam is a dokinak, de megvizsgálta, és nem talált semmit. Láza nincs, de egész nap alszik.
2009. nov. 18. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

fuldoklik? ha igen, akkor ügyelet.

ha "csak" köhög, akkor adj neki lándzsás útifű szirupot.

huuuppppsz, 2 hónapos? akkor nem tudom, lehet-e a szirupot....

hátha más okosabb

2009. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felhívnám a gyerekorvost (ha olyan a viszony, hogy van mobilszámod), ha nem az ügyeletet és elmondanám az ügyeletesnek mi a gond, ő majd megmondja, hogy induljatok e be vele, vagy mi az amit otthon is tudsz tenni.
2009. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Prevenartól az enyém is nagyon rosszul lett. Egész éjjel fent volt 3 napig, és sírt. De nem köhögött. Ha fuldoklik, vidd el az ügyeletre. Ha felhívod, akkor is azt fogják mondani, nem vállalják telefonon a felelősséget.
2009. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felhívtam a dokit, ügyeletre küldött, mert pici a baba. Nem fuldoklik, "csak" nagyon köhög.

Köszi a válaszokat!

2009. nov. 18. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!