Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lesz már könnyebb a...

Mikortól lesz már könnyebb a kislányommal? Elejétől kezdve nyűgös, rossz alvó baba, nyafog, nyávog pici korától kezdve.

Figyelt kérdés
Gondoltam ha elkezd járni,jobb lesz.Most 13 hós és már nem bírunk vele a párommal,akivel megint sikerült jól összekapni a kicsi végett. Annyira nyűgös,most már letettük aludni,amit 3 óra szó szerint üvöltés előzött meg. Ez megy már egy ideje. Társaságba sem lehet vele menni,sehova se. Mindenhol hümmög,nyávo hangosan,hisztizik. Mindenki csak néz hogy mi baja a gyereknek. Ha üzletben elveszek valamit a kezéből akkor képes 1 óráig hangosan üvölteni. Én már nembirom ezt az egészet. Párom is már totál kivan. Amióta megvan a gyerek,a kapcsolatunk tönkre ment. Mikor lesz már könnyebb vele? Ha beteszem oviba?
2009. nov. 18. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

az enyém 14 hónapos és ugyanez van, én sem bírom tovább...

annyi a szerencsém, hogy éjjel alszik.

most, hogy beteg, még rosszabb.

majdnem minden igaz az enyémre is, amit te írtál.

én is azt hittem, jobb lesz, ha megtanul menni, de nem.

mi is veszekszünk a férjemmel, mert engem nagyon idegesít, mindig feszült vagyok az állandó hangzavar és üvöltés miatt.

nem tudom, m i a megoldás, ne haragudj, de panaszkodjunk egymásnak :)

2009. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi is ezért vagyunk idegesek, a sok hangos sírástól. Ráadásul én most államvizsgák közepette vagyok,tanulnom kellene,de estére hulla fáradt vagyok. Ő is alszik éjjel,de sokszor felsír hangos,éles hangon,amire ugy megijedek hogy sos tudok visszaaludni. Lehet jobb lesz ha megtanul beszélni,megmondja mi a baja. Az idegesit legjobban,hogy pont ővégette megy szét a kapcsolat a párommal,...azt hittem csak erősebb lesz a kapcsi,de nem..és ez fáj.
2009. nov. 18. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:

naaaa, azért ugye nem szakítotok?!

ez olyan dolog, amirő nem tehettek...kitartás.

hamarosan jobb lesz, én is ebben bízok, bár nálunk nem ilyen sz.r a helyzet.

ennyire rossz a helyzet? beszéljétek meg!

2009. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Nálunk a 13-15 hónapos kor volt a legrosszabb. Álandóan ment a harc, hiszti, szétvert engem is apját is. Már teljesen kikészültem idegileg. Főleg, hogy megint babát várok. Iszonyat sokat veszekedtem vele. Aztán egyik napról a másikra megváltozott 16 hónapos korára. Azóta eltelt egy hónap és egész jó gyerek lett belőle, kezd beszélni, egész jól kifejezi megát. Érti, hogy mi az ha megszidom és anya mérges rá. Előtt lesz@rta szó szerint. Ha fájdalat okoz, a hirtelenségével, akkor jön oda bújni. Na ezt 4 hónapon át tanítottuk neki, főleg az apja, hogy szeretgetni kell anyát. Tanács: Ha adsz neki valamit a boltba ne vedd el tőle. Én mindig kiflit adok neki és akkor kuss van, néha kap autót, na akkor nagy öröm van:)

Próbáld mindig az azoos időbeosztást tartani, ez alatt azt értem, mikor egyen mikor aludjon, mikor van játék idő. Sok türelem kell hozzájuk az biztos, de meglátod ahogy nő egyre okosabb. Most próbálgatja a határokat, sajnos ezen túl kell lépni. A férjeddel meg le kéne ülni és megbeszélni, hogy hogyan is csináljátok, nem vitázni. Tudom ez sokszor nehéz, de van eredmény:)

2009. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úristen csajok ! éN mindjárt sírok... Nekem három kiscsajom van, ikrek, és most már néha úgy kibukok, pedig még csak 4,5 hónaposak!!! És azt várom, mikor lesznek már 2 évesek legalább! De abban azért reménykedtem, hogy 1 éves koruk körül már könnyebb lehet... ajajjajj nekem.

Bocsi, hogy nem válaszoltam, de nap mint nap nekem is ez a kérdés van a fejemben, hogy mikor lesz ez könnyebb. Lesz egyáltalán?

2009. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lgeyél vele következetes. Ne figyelj rá ha hisztizik. Na ezért most jól lelpontoznak. De mi korunkban még nem minden a gyerek körül forgott, volt amikor sírni hagytak mindket, vagy kaptunk egy taslit és mégis normális, diplomás, családos ember lett belőlünk és nem tört össze a lelkünk... Nekem azért fontos lenne a kapcsolatom ne tegye tönkre a gyerek.
2009. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!