Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babója nem eszik egyáltalán gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
18 hónapos lányoma zöldséget eszi,a gyümit egyáltalán nem.mit csináljak?joghutba sem eszi.
2009. nov. 18. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Sógornőmnek egyik fia sem volt hajlandó megenni a gyümölcsöket semmilyen formában. Akármit csinálhatott vele, akkor sem... Már 7 illetve 4 évesek és még mindig nem tudja a gyümölcsöt beléjük diktálni :(

ha összeturmixolod nem issza meg a baba?

2009. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam sem hajlandó megenni a gyümölcsöt. Most 14 hónapos, kb 3 hónapja nem evett semmilyen gyümölcsöt. Nagy ritkán hajlandó egy-egy harapás banánt megenni. Ennyi. :(

Már vettem gyümölcscentrifugát, hátha... Hát nem. Úgy sem kell neki.

Dokinéni azt mondta, erőltessem. Próbáltam, de nem akarom, hogy végképp megutálja., ezért inkább nem. 2-3 naponta megkínálom, hátha..., de mindig én eszem meg.

Aneki Vitacolant meg Cebion cseppet. Mást nem tudok.

Adok neki Vitacolant és Cebion cseppet.

A főzelékeket megeszi, és a zöldségek nagy részét nyersen is szereti. Azt szoktam neki adni.

2009. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aneki= Adok neki
2009. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nálunk is ez a helyzet,nekem is azt mondta dokinéni,hogy erőltessem.hát lehet kipróbálom a gyümölcscentrit,köszi a válaszokat
2009. nov. 18. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Majdnem 1 éves a babám, ő a nyers gyümiket nem eszi egyáltalán. Csak és kizárólag a bébiételest :(

Nekem is azt mondta a védőnő, hogy erőltessem, de én azt nem csinálom.

Úgy vagyok vele, hogy legalább eszik valamit. Végül is ha a zöldséget és a husit megeszi, az már valami.

Jól van a babám, köszöni szépen, nincs vitaminhiánya egyáltalán.

Úgyhogy én nem izgulok ezen.

Esetleg próbáld megtéveszteni a kislányodat, hogy összekevered a krumplit almával, vagy ilyesmi.

2009. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam volt ilyen, igaz ő még a a zöldséget sem eszi, 8 éves lesz, és ha egy fél almát megeszik, akkor már örülök. Mondtam az orvosnak, sokmindent kipróbáltunk, különböző praktikákat, aztán maradt a vitamin.
2009. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!