Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátok mennyit...

1 év körüli babátok mennyit lomol, "rosszalkodik" egy nap?

Figyelt kérdés
Normális, hogy az én fiam egész nap lomol, mindíg a rosszalkodást keresi?
2009. nov. 17. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10,5 hónapos és ugyanez. Elég kártékony:)))))
2009. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén 1 év körüli a kisfiam és dettó. Ha vmit szabad, már nem is érdekes. Gyógyszeres fiók, szemetes vödör, takarítószeres szekrény pakolás, wc kagyló taperolás, szobanövény gyomlálás, biztonsági rácson csimpaszkodás, csak néhány ténykedése a nap során. Teljesen önveszélyes korszakát éli!
2009. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

amennyit ébren van :)

ez az érdekes nekik.

2009. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem lányom van, de ugyanez. :) Pedig olyan jó gyerek, de pld. reggel ébredés után úgy néz ki mind a 100 négyzetméter, ahol élünk, mint ahol atombomba robbant.. És mindez egy órán belül, az összes helyiséget végigjárja, és pakol, rámol, "takarít".


Én eleinte szorgalmasan pakoltam utána, de nemrég rájöttem hogy teljesen hiábavaló szélmalomharc. Így mostmár csak este, lefekvés előtt pakolok el mindent, de hogy minek??? (talán azért hogy éjszaka ne essünk hasra a kuplerájban). :)

2009. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ugyanez van nálunk is, csak nekem 10,5 hós lányom van.

Amelyik szekrényajtó nyílik, azt kinyitja. Ha fiók,lazán kihúzza. A papucsokkal és cipőkkel játszik állandóan. Ja és a legjobb móka az, ha összesepregetek és amíg elmegyek a lapátért, ő beletenyerel és nagy szakértelemmel vizsgálja a morzsákat. Egyébként ha rámol, akkor két kézzel dobálja hátra ami nem kell neki

Egy barátnőm azt csinálta, hogy a fiókokba belerakta a játékait. Na azóta nem érdeklik a fiókok, mert abban úgyis csak az uncsi játékok vannak :)

2009. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma 1 éves a kisfiam és ő is állandóan pakol.

De szerencsére már vissza is pakol,legalább volt értelme az állandó rendrakásnak :)

Most az a hobbija,hogy ránk csukja az ajtókat és pakolja az újságokat

2009. nov. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!