Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedüli a problémám? Kislányo...

Egyedüli a problémám? Kislányom éjszaka óránként felébred, van, hogy csak egy óra elteltével tudom visszaaltatni. Ilyenkor magunkhoz veszem az ágyba, de van, hogy ringatni kell.

Figyelt kérdés
Van megoldás erre?
2009. nov. 17. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem vagytok egyedül, sajnos. Az én babóm is ezt csinálta hat hós korától 8 hóig, akkor lett tele a pohár,nálunk az Aludj jól gyermekem könyv vált be, csodák csodájára alig sírt, így még azon sem kellett aggódnom, hogy sokat sírni hagyom
2009. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én másfél éves koráig küzdöttem ezzel. Mire elolvastam volna a "Minden gyerek megtanul aludni" c. könyvet, magától elmúlt. Szerintem épp időben, mert már kezdtem zombivá válni a napi 3-4 órányi alvás miatt, mindezt is részletekben. Amúgy ez a könyv is jó, de nem volt módom kipróbálni.
2009. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

VAn.

"Aludj jól, gyermekem". c könyv. Olvasd el, döntsd el, fogadd el és cselekedj!

2009. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos mi is küzdünk.

Nem tudnátok privibe elküldeni a módszereitek lényegét?

Bocsi az offért

2009. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!