Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hos kislanynak már johet a...

5 hos kislanynak már johet a foga? Nagyon aggodom

Figyelt kérdés
nem tudom osszefugg e de ezek vannak neki:nyaladzik,nagyon rossz kedve van,kohog is picit,piros a popsija.v ez más lehet?bocsi h nem mindig irtam ekezetet!koszi a segitseget!

2013. nov. 13. 10:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos a Kisfiam, már 2 mm kint van az alsó kettő fogából. Ő is náthás lett tőle, piros volt a popsija is és nagyon nyűgös, sírós volt. a nyála meg folyt mindenfele. most egy kicsit jobb, hogy áttörtek már, de azért az éjszakai alváson észreveszem. most is felsír többször még, pedig egyébként 6 hetes kora óta reggelig aludt egy hang nélkül
2013. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kicsit offolok! Tudom régi már a kérdés...abban tudtok nekem segíteni, hogy körülbelül mennyi ideig tartanak ezek a tünetek az első fogak kibújásáig? Kisfiam most 5 hónapos, és már legalább 2 hónapja ezeket produkálja. Láz nincs, köhögni picit szokott, és csak reggel. Piros a popsi, mindent erősen és "idegesen" rág, nyűgös.

Mikor nyugodhatunk meg picit? Lehet, hogy még hónapokig tart?

2014. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen babafüggő. Nálunk 1 hónap volt, de Ti ezt már túlléptétek. Az ínye milyen? Látsz rajta fehér foltot?
2014. febr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem látni rajta semmit, se nem fehér, se nem gyulladt. Néha megdörzsölöm az ujjammal, de nem érzek semmit. Szerencsére vannak olyan napok mikor nincs kínlódás, egyébként nagyon jókedvű baba. De mikor reggel úgy ébred, hogy a nyelvével dörzsöli az ínyét (mintha rágózna), akkor már tudom hogy milyen lesz a napunk. A dentinox gél ilyenkor megnyugtatja, de kb csak 5-10 percig. Azt meg ugye nem szabad sokszor alkalmazni egy nap.

Hamarosan csak elkezdenek kibújni, és talán picit megnyugszik (kis idöre)!

Csak én azt gondoltam, ha már ennyi minden jelentkezik tünetként, akkor pikk-pakk kint lesz.

2014. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!